мимАпроходила• 02 января 2021

Каток на вднх

Кто знает, сейчас ( в плюсовую погоду) работает каток на вднх?
равлик• 02 января 2021
Мы были 27 декабря, была плюсовая температура, каток работал.
Обнимашкина• 02 января 2021
Працює, але калюжі на льоду, це відкритий, можливо тому, що вчора дощ був, може сьогодні буде краще. Дуже багато людей. Є ще критий професійний каток на виставці, зараз вхід безкоштовний туди, там лід без калюж.
Жена миллионера• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А где именно он находится?
Iyulya77• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
Тоже интересно где он находится.
И есть ли там инструктора?
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляЖена миллионера
А где именно он находится?
Павільйон 16а, якщо обійти відкритий каток, то там є доріжка по діагоналі.
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляIyulya77
Тоже интересно где он находится.
И есть ли там инструктора?
Павільйон 16а, інструктор є лише один і він постійно зайнятий.
pragaElena• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А коньки там есть для проката и сколько это стоит? Спасибо заранее
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляpragaElena
Є прокат, вартість не знаю, у нас свої були.
Патриоточка• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А взять коньки на прокат там можно?
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляПатриоточка
А взять коньки на прокат там можно?
Можна
Тюрюнь_Тюнь• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
Спасибо за наводку
pragaElena• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
Позвонила я в этот павильон и цена 150 грн, независимо от того их коньки или свои, катание по времени безлимит
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляpragaElena
Вчора мої катались безкоштовно, можливо тільки один день так було.