мимАпроходила• 02 января 2021
Каток на вднх
Кто знает, сейчас ( в плюсовую погоду) работает каток на вднх?
Обнимашкина• 02 января 2021
Працює, але калюжі на льоду, це відкритий, можливо тому, що вчора дощ був, може сьогодні буде краще. Дуже багато людей. Є ще критий професійний каток на виставці, зараз вхід безкоштовний туди, там лід без калюж.
Жена миллионера• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А где именно он находится?
Ответ дляОбнимашкина
Тоже интересно где он находится.
И есть ли там инструктора?
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляЖена миллионера
А где именно он находится?
Павільйон 16а, якщо обійти відкритий каток, то там є доріжка по діагоналі.
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляIyulya77
Тоже интересно где он находится.
И есть ли там инструктора?
Павільйон 16а, інструктор є лише один і він постійно зайнятий.
pragaElena• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А коньки там есть для проката и сколько это стоит? Спасибо заранее
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляpragaElena
Є прокат, вартість не знаю, у нас свої були.
Патриоточка• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
А взять коньки на прокат там можно?
Тюрюнь_Тюнь• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
Спасибо за наводку
pragaElena• 02 января 2021
Ответ дляОбнимашкина
Позвонила я в этот павильон и цена 150 грн, независимо от того их коньки или свои, катание по времени безлимит
Обнимашкина• 02 января 2021
Ответ дляpragaElena
Вчора мої катались безкоштовно, можливо тільки один день так було.