Безпринципная• 02 января 2021
Может быть кто узнает знакомую? Похоже ее опоили и ограбили
#Розшук родичів!
на Кирилівській, 103 була знайдена жінка на ім‘я Тетяна.
Каже, що сама з Вінницької області і сьогодні тільки прилетіла з Кіпру та перебуває на 3-ому місяці вагітності.
Радуга-дуга• 04 января 2021
Ответ дляХорошенькая
А рост найденой какой?
Ту что в Киеве нашли,информации почти нет,им сказали Катя и записали Катя,а скащали такие же как и мы,в больницу не поступала,а может та девушка тоже пропавшая,ну нет,у нас всех в алкоголиков пишут((
Купипупсичек• 06 января 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Як мені ’подобається’, коли люди відразу ставлять клеймо на людину. Біля мого дому восени знайшли тіло жінки, в Мережу виклали детальний опис, бо обличчя було з вогнепальним пораненням. Так в коментарях відразу почали писати, що вбит повія, бо на ній була коротка спідниця. Як виявилось, пізніше жінку вбив її співмешканець.
Ой, помню ту тему... таки раскрыли убийство?
Хи хи, ну ну• 07 января 2021
Ответ дляЗамороженная селедка
Девочки есть новости по найденной девушке?¿
Давно же уже. Это Екатерина Лысенко 1985 г.р., зависима от алкоголя, сирота, когда-то давно работала на Кипре. Таней назвалась потому что так звали ее маму. Ее подруга детства даже создала группу помощи , но судя по последним постам Кате помощь не нужна и она хочет дальше бухать.
На_оба_рот• 07 января 2021
Ответ дляКупипупсичек
Нижче в цій темі є дописи автора, вона слідкує за цією справою.