Я шалунья• 08 января 2021
Пришло время покупать посудомойку. Как ее выбирать?
Вообще в этом полный профан
Кофе в лобби• 08 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Я в отпуске в горах, меня красота кроет))) а вы просто смешны))
Что мне ваши Карпаты))))
У меня Альпы под боком, так что смешны здесь вы
Гигиенишвили• 08 января 2021
Ответ дляКофе в лобби
Что мне ваши Карпаты))))
Несомненно))) верю - верю, что вы - что вы))))
Электричка• 08 января 2021
Автор, в нас Беко 45 см в 2016 році коштувала 7600(якщо не помиляюся ) збірка Турція . Користуюся один раз в день 3 людини в сім’ї . Не вбудована!!! Користуюся таблетками, гелі/порошок не підійшов для мене, а не для ПММ . Відмиває все, бо правильно розкладаю посуд (в Інтернеті є відео, принцип зрозумієте ;)
Бош гарний йде від тисячі доларів , тот Бош який не воняє , не ламається і пластик не скрипить.
Маю сушильну машину Бош за 13 тис шкодую що взяла саме цю марку. У свекрухи все Бош , але від тисячі $-любо дорого дивитися, працюватиме вічність.
Кофе в лобби• 08 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Можете не верить, от этого мои Альпы никуда не денутся

Гигиенишвили• 08 января 2021