Ду да ду да ду• 08 января 2021

Работает ли сегодня каток Рошен и открыта ли ёлка в Киеве?

Кто в курсе?
Ведь сегодея же вроде первый день докладна?
Спасибо.
ТебеОноНадось• 08 января 2021
Ёлка есть

Меряно-перемеряно• 08 января 2021
Стоит ёлка
Там_все_размывчато• 08 января 2021
Ёлку не убрали. Активностей нет
ТебеОноНадось• 08 января 2021
Каток Roshen Winter Village закрыли
ПрипоРошенная• 08 января 2021
На Контрактовой тоже все закрыто
Aksuu• 08 января 2021
Катки не работают. Елка на месте
Отблеск мысли• 08 января 2021
А на ВДНХ работает каток и еще некоторые локации, они типа особенные?
Оскорбляю всячески• 08 января 2021
Ответ дляОтблеск мысли
Сегодня?
Отблеск мысли• 08 января 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Сегодня?
Да, и все дни карантина, вот их официальное сообщение
Друзі, з 8 січня ми частково продовжимо роботу.

Доступними для відвідувачів залишаться локації, що безпосередньо належать до різдвяних свят. Згідно з постановою Кабміну №1236 від 9.12.20 та пунктом 12 протоколу №74 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.01.2021 року, їхня діяльність є виключенням та дозволяється за умови відсутності концертів та ярмарків.

Так, продовжують функціонувати:

✔ Ковзанка;
✔ Тюбінгові гірки;
✔ Вуличні атракціони;
✔ Різдвяна Фабрика Мрій — вхід до приміщення за графіком та групами до 10 осіб (до 10.01);
✔ Резиденція Санти — запуск до приміщення за графіком та групами до 20 осіб (до 10.01, а також 16.01 та 17.01);
✔ Герої Зимової Країни — аніматори-сніговики будуть проводити флешмоби просто неба за розкладом.

Крім того, фудкорти та інші заклади громадського харчування на території Експоцентру — Coffee Lover, Hollyfood, HayLoft 2.0 працюватимуть у форматі замовлень на винос (їжа/напої із собою).

❗ З 8 по 24 січня (включно) будуть тимчасово припинені розважальні заходи Зимової Країни — виступи музикантів. Також не функціонуватимуть ярмарок, центр сімейного дозвілля Teleport 360, тропічна ферма «Планета метеликів», контактний зоопарк Animal Park, мотузковий парк Sky Park, виставка «Всесвіт тіла: всередині тварин».

Біля кожної локації просто неба нанесена розмітка та встановлені огорожі, що дозволяють дотримуватися безпечної дистанції. Адміністрація ретельно слідкує за дотриманням усіх карантинних норм. Крім того, рекомендації щодо дотримання карантинних норм регулярно звучать внутрішньою системою радіосповіщення на території ВДНГ.

Дуже просимо вас надягати маску, тримати дистанцію не менше 1,5 метрів та дезінфікувати руки. Відвідувачі без масок не обслуговуватимуться. Також рекомендуємо купувати квитки онлайн задля уникнення скупчень на касах.

Бажаємо веселих свят!