Засомневаю• 10 января 2021
Плаття футляр
Дівчата, вже скільки часу в пошуках плаття футляр, довжини до коліна, або трохи нижче коліна. Може ви підкажете де шукати, бажано до 2 тис. грн. Придивляюся до фірми Natali Bolgar, але не впевнена(((
Я_и_моя_собака• 10 января 2021
автор, а можно вам вопрос не в тему? вы же на украинском пишете. почему не ’ сукня´? иногда встречаю в темах.
Не будь КакСвета• 10 января 2021
Платье футляр должно сидеть на фигуре идеально.Для меня этот предмет гардероба - только инд.пошив.
Засомневаю
• 10 января 2021
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Почитайте академічний словник, твори українських письменників і зрозумієте різницю.
Засомневаю
• 10 января 2021
Ответ дляНе будь КакСвета
Тут згодна з Вами. Ще б знайти кваліфіковану людину, яка ’створить’ для мене плаття мрії)))