Интеллектуальные оладьи• 13 января 2021
Який областний центр України найкращий для життя.
Дівчата який областний центр України найкращий для життя.??? Щоб і екологія, і дороги, і школи, і медицина, парки і головне робота була. Розкажіть хто де живе і чим подобається вам ваше місто, мінуси також важливі. Всім добра
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляпышка_мышка
Базарників)))
Я з Тернополя, люблю своє місто.
Хмельницьк не подобається зовсім. І Львів. Колись були у Львові приключенія)))
Ще Франківсь симпатичне, + близько Карпати))
Я з Тернополя, люблю своє місто.
Дякую за відповідь, я звісно не проти базарників, але у мене інша спеціальність. Була в Хмельницькому по роботі, місто не дуже доглянуте, транспорт жахливий. Не має нічого цікаво щоб подивитися. Може місцеві більше знають.
Неваляшкина• 13 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Удалено администрацией...
Сами Вы быдлярня. Харьков всегда был городом студентов, науки, культурной столицей.
Наивная Хо• 13 января 2021
Ответ дляКишмишная Мая
Не знаю, там была проездом, но на сколько слышала, Одессой не сильно занимаются
Харькоом точно также, дичь для быдла аля парки и скверы в ущерб комфорту, функционированию коммунальных служб, и прочее дерьмо, Одесса в этом плане получше , да и море...
Кто крайний?• 13 января 2021
Ответ дляНеваляшкина
Не ведитесь, это провокатор
пышка_мышка• 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ось і я про це.
Колись познайомилась з дівчиною в потязі, вона з Хмельницька. Розмовляли хто звідки, сказала, що не любить Хмельницьк, немає там нічого цікавого. Хто там був то сам побачив)
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляПросериарила молодость
Я врач, живу в Полтаве) планирую уехать в Харьков. Работаю в частной клинике на ставку, но зарплата... 5-7 тыс.. клиник много, населения мало.
Ось бачите які зарплати , я не хочу працювати за такі гроші. Розумію вас як ніхто, вчитися пів життя і отримувати 7 тисяч це сміх. Звісно їдьте де краще платять. Тому і запитую як з роботою в інших містах?
Наивная Хо• 13 января 2021
Ответ дляНеваляшкина
Город быдла и барыг был Харьков всегда, и будет, не смешите, какая наука, давно в прошлом все
Кишмишная Мая• 13 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Возможно. Одно дело погулять по городу пару дней, а другое - жить. Но город оставил хорошее впечатление.
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляпышка_мышка
Ось і я про це.
Я була, багато де. І обласні центри дуже різні. Є реально круті, а є застрявші в 90.....
Наивная Хо• 13 января 2021
Ответ дляКто крайний?
Не ведитесь, это провокатор
Это актуальная точка зрения, и не только моя, ни на что никого не провоцирую и не собиралась
Кишмишная Мая• 13 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Это уже перебор! Быдло есть в любом городе, и даже в эту тему зашло...
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
мені стало цікаво на яку платню ви самі себе оцінюєте ???
На достойну в моїй сфері. Не мінімалку
Гигиенишвили• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
На достойну в моїй сфері. Не мінімалку
це не відповідь, а саме ?
Наивная Хо• 14 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Від 2 тис у.є.
Наивная Хо• 14 января 2021
Ответ дляКишмишная Мая
Не только в эту тему, но и 70% Харькова как минимум
Интеллектуальные оладьи
• 14 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
це не відповідь, а саме ?
Яка різниця, ви ж розумієте що у маленькому пгт зарплата одна, у Вінниці інша, за Києв говорити не потрібно, там відразу золотом посипають
Я такая - жду трамвая• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Того я запитую в першу чергу про зарплати. Для мене це на першому місці. Але мені радять Хмельницький і Полтаву, кажуть що там життя супер
автор, вы медик. это по большей мере бюджет.какую разницу в зп вам надо?
Марфушечка душечка• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
вы тролить пришли?да да посыпают золотом сразу и притрушивают бриллинтовой пыльцой)
Я такая - жду трамвая• 14 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Удалено администрацией...
вы, кажется, местная?
Интеллектуальные оладьи
• 14 января 2021
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я провізор
Гигиенишвили• 14 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Від 2 тис у.є.
тоді що ви до цих пір в Україні робите так як мені відомо таких оплат праці в нас хватить пальців на руці для підрахунку
Я такая - жду трамвая• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
так че ж вы теряетесь? купите торбу побольше и в столицу
Интеллектуальные оладьи
• 14 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
А де я написала що я хочу таку оплату, ви мені покажете
Наивная Хо• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Я провізор
Провізором краще працювати не в Харкові, так як конкуренція дуже висока, 3 вузи випускають спеціалістів, не в маленьких містах, не на заході, Київ, Одеса і інші
Гигиенишвили• 14 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
я реально дивлюся на речі і знаю які оклади в цій сфері, окрім приватного сектору
Интеллектуальные оладьи
• 14 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Дякую
Интеллектуальные оладьи
• 14 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Я не писала яку зарплату я хочу
Наивная Хо• 14 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Маркетолог у фармації, з/п 2 тис, службове авто, паливо, медична страховка на всю сім´ю