13 января 2021

Який областний центр України найкращий для життя.

Дівчата який областний центр України найкращий для життя.??? Щоб і екологія, і дороги, і школи, і медицина, парки і головне робота була. Розкажіть хто де живе і чим подобається вам ваше місто, мінуси також важливі. Всім добра
показать весь текст
Гигиенишвили 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Працюю в медицині, не так легко щоб тебе без блату взяли в цю сферу, навіть якщо ти супер спец. Знаю про що говорю
якщо в медицині то проблем не буде так як все залежить який фах і на яку платню погодитесь майже у всіх сферах так
Ход конём 13 января 2021
Ответ дляМарфушечка душечка
в селе можно заниматся фермерством
То ж работать надо, и таки работать
Подмигашка 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ну якщо є робота, то ціна не так важлива
Не скажите. Если за квартиру будете отдавать большую часть зарплаты, то с таким же успехом можно работать в райцентре за минималку.
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляНеваляшкина
Да, у нас все отлично, кроме зарплат. У большинства 7-12 за полный рабочий день.
Того я запитую в першу чергу про зарплати. Для мене це на першому місці. Але мені радять Хмельницький і Полтаву, кажуть що там життя супер
Ход конём 13 января 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Івано-Франківськ ще симпатичний.
Франік
Мама Чели 13 января 2021
Так это за пределами страны))
Вам напомнить где Вы живете?? Здесь такого нет
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
якщо в медицині то проблем не буде так як все залежить який фах і на яку платню погодитесь майже у всіх сферах так
Ну я хочу достойну оплату, закінчила університет, маю 10 років стажу. На мінімалку я не згодна
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляХод конём
Франік
А з роботою у вас як?
Наивная Хо 13 января 2021
Ответ дляЖивунаБагамах
Харьков.
Удалено администрацией...
Неугомонная 13 января 2021
Жила только в Киеве. Поэтому мне Киеа
Гигиенишвили 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ну я хочу достойну оплату, закінчила університет, маю 10 років стажу. На мінімалку я не згодна
яка у вас спеціальність ?
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Удалено администрацией...
А яке місто хороше?
Наивная Хо 13 января 2021
Ответ дляКто крайний?
Харьков, конечно
Но он не резиновый
Спросили какой лучший а не худший
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
яка у вас спеціальність ?
Провізор
Ход конём 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А з роботою у вас як?
У мене- чудово, ттт судячи по тому, що місто росте на очах - у інших теж непогано. На ринку праці відчувається дефіцит кваліфікованих працівників, кордон з Європою поруч
Кто крайний? 13 января 2021
Ответ дляБиблиотекарь
Кернеса уже нет. Не факт, что так будет дальше.
Терехов уже заставляет мыть троллейбусы и автобусы перед выходом на линию
пышка_мышка 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А що в цьому місті хорошого.? Робота є?
Та ну. хмельницьк відстій. В Чернівцях дороги не дуже
Наивная Хо 13 января 2021
Ответ дляМечты сбываются
Все Закарпатье в Польшу ездит
В Польшу там ездит 10% от силы, Словакия, Венгрия, Чехия но не Польша
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляХод конём
У мене- чудово, ттт судячи по тому, що місто росте на очах - у інших теж непогано. На ринку праці відчувається дефіцит кваліфікованих працівників, кордон з Європою поруч
Ну в Європу я не проти переїхати, але нікому я там не потрібна з українською освітою
Жена миллионера 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Перший раз таке чую, Біл Гейтс і Ілон Маск також до вас переїзжають, не даром Маск свої віли продає
У вас с чувством юмора слабовато
Кто крайний? 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ну в Європу я не проти переїхати, але нікому я там не потрібна з українською освітою
Вы врач какой специальности
Гигиенишвили 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Провізор
складно вам буде найти поєднання оплати праці та комфортне для проживання місто, пишу вам з власного досвіду
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляпышка_мышка
Та ну. хмельницьк відстій. В Чернівцях дороги не дуже
Мені написали що це місто міліонерів, і роботи там валом. Я просто в специфіку своєї роботи багато де була у відрядження,
автор Интеллектуальные оладьи 13 января 2021
Ответ дляКто крайний?
Вы врач какой специальности
Я провізор
Наивная Хо 13 января 2021
Ответ дляСамый умный
А Вы откуда родом? Я 37 лет живу в Харькове, но так и не смогла его полюбить.
Согласна на все 100
Наивная Хо 13 января 2021
Ответ дляКишмишная Мая
В крупных городах, но из областных только Харьков не уступает Киеву во многом
Одесса?
пышка_мышка 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Мені написали що це місто міліонерів, і роботи там валом. Я просто в специфіку своєї роботи багато де була у відрядження,
Базарників)))
Я з Тернополя, люблю своє місто.
Хмельницьк не подобається зовсім. І Львів. Колись були у Львові приключенія)))
Ще Франківсь симпатичне, + близько Карпати))
Кишмишная Мая 13 января 2021
Ответ дляНаивная Хо
Одесса?
Не знаю, там была проездом, но на сколько слышала, Одессой не сильно занимаются
Кто крайний? 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Я провізор
А где ещё можно работать кроме аптек? Хотя и аптек у нас - почти в каждом доме аптека
Просериарила молодость 13 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Того я запитую в першу чергу про зарплати. Для мене це на першому місці. Але мені радять Хмельницький і Полтаву, кажуть що там життя супер
Я врач, живу в Полтаве) планирую уехать в Харьков. Работаю в частной клинике на ставку, но зарплата... 5-7 тыс.. клиник много, населения мало.