Дайте подумать• 16 января 2021

Как вернуть часть платы за обучение через налоговую?

Я не официально трудоустроена, муж бывший официально! И нынешний муж официально работает!
Какие наши действия? Идти с налоговую и писать заявление?
Просто красавица• 16 января 2021
Є перелік документів.
Хто контракт підписав?

автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Є перелік документів.
Хто контракт підписав?
Контракт я подписывала и дочка
Просто красавица• 16 января 2021
Паспорт.
ІПН (ідентифікаційний код).
Декларацію про майновий стан і доходи.
Довідку про заробітну плату (за формою № 3).
Копію договору з навчальним закладом.
Копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) за оплату навчання.
Документи, що підтверджують ступінь споріднення (якщо за навчання сплачують батьки, то потрібно надати свідоцтво про народження дитини, якщо на податкову знижку претендує чоловік або дружина – свідоцтво про шлюб).
Заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.
Просто красавица• 16 января 2021
Але ж ви не працюєте.......
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Паспорт.
ІПН (ідентифікаційний код).
Декларацію про майновий стан і доходи.
Копію договору з навчальним закладом.
Нынешний муж( не родной отец) может это сделать?
Дама_из_рекламы• 16 января 2021
Может подать только тот, кто подписывал контракт.
Русичка24• 16 января 2021
Вам не положено.
Повертають тільки тим хто підписав контракт.
А Ви не сплачуєте ПДФО
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляДама_из_рекламы
Капец, а если я не работаю, но получаю надбавку по уходу за ребёнком инвалидом ( младший есть ещё ребёнок), тоже не получится оформить ?
ПодругаМужа• 16 января 2021
Ответ дляДама_из_рекламы
Только тот , кто подписывал контракт, и официально работает

Заставляличка• 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Але ж ви не працюєте.......
А це має значення?
І на яку суму компенсації може розраховувати подавач?
І це тільки після закінчення навчання, чи по закінченню кожного року?
Дякую.
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляРусичка24
Вам не положено.
А Ви не сплачуєте ПДФО
Переподписать не возможно?
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ дляЗаставляличка
А це має значення?
Дякую.
для отримання податкової знижки за 2019 рік фізособи можуть подати річну декларацію по 31 грудня 2020 року
Розмір податкової знижки – 18 % від вартості навчання. Враховуються фактичні витрати понесені у минулому році.

Сума податкової знижки не може перевищувати розмір сплаченого податку з доходів фізичних осіб (ПДФО)
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ дляЗаставляличка
А це має значення?
Дякую.
Право має той, хто працює і сплачує податки і оплачує навчання
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Переподписать не возможно?
Зверніться до закладу освіти.
Але коштів за минулий період вже не повернути
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Все в нашей стране для людей....
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Зверніться до закладу освіти.
Нам ещё учиться 3 года, спасибо
Заставляличка• 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Я вже читаю, дякую.
Але там якось загально написано...
Мій студент працює. Тобто має право отримати знижку? Начебто так. Контракт підписувала я, сплачую за навчання( відношу гроші в касу) теж я. Чи має він право? Неясно. Ну і спізнився до 31.12.20.
бювет_в_обед• 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Скажите пожалуйста, а если сумма за обучение выше чем офиц. зарплата, например, мать оформлена на минималку. Но оплачивать обучение помогает отец, который работает не официально.
Возможно вернуть что-то?
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Все в нашей стране для людей....
Ну чекайте..... Людина не працює, податків не платить, а грошей хочете?
Це повернення частки від сплачених податків що утримали з офіційного прибутку.
Ви не відноситеся до цієї категорії. Що тут не так?

Просто красавица• 16 января 2021
Ответ длябювет_в_обед
Возможно вернуть что-то?
У вас є платіжки від вашого імені, у вас є контракт.
Ви подаєье декларацію і все. Просто знижка у всіх різна виходить.
От скільки ви Платите в рік?
автор Дайте подумать • 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
Не работаю официально потому, что есть ещё ребёнок на инвалидности младший, часто с ним дома и получаю в совбезе надбавку по уходу
Муж работает официально
бювет_в_обед• 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
От скільки ви Платите в рік?
Извините, пока ребенок в 9 классе.
Присматривается куда дальше.
Спасибо.
Заставляличка• 16 января 2021
Ответ дляПросто красавица
А якщо контракт підписувала я(мама), а студент працює офіційно, чеки про сплату теж будуть від його імені( тепер буде сплачувати сам), то чи може подати документи на компенсацію до кінця року?
Дякую.
Жена брата Админа• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Вы изначально поступили неграмотно, контракт по уму нужно было оформлять от имени того, кто официально устроин из родителей!
Сначала нужно думать - а потом делать!
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ длябювет_в_обед
Извините, пока ребенок в 9 классе.
Присматривается куда дальше.
Спасибо.
Найвигідніше підписувати контракт тому з членів родини хто офіційно працює і має вищу зарплату
Жена брата Админа• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Все в нашей стране для людей....
Все в стране с налоговой скидкой адекватно, если сначала думать, а потом делать!
Кто вам мешал изначально почитать нормативную базу?
Она ж доступна в инете для всех!
Жена брата Админа• 16 января 2021
Ответ длябювет_в_обед
Возможно вернуть что-то?
ничего не важно.
На налоговую скидку имеет право только тот, кто плательщик по контракту и если он оф.работает! ВСЕ!
Ms. При теле• 16 января 2021
Девочки, кто знает. А если муж подписал контракт, а он пенсионер. Я с этого месяца не работаю.можно получить возврат с оплаты за обучение? Спасибо
Просто красавица• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Муж работает официально
Я нічого не маю проти.
Це життя. Але ж сутність цих виплат саме така.
На чоловіка ( батька) дитини можна було б контракт оформити
Заставляличка• 16 января 2021
Ответ дляДайте подумать
Муж работает официально
Может надо еще поузнавать, потому что в пояснении кто может получить,я не нашла такого:
Вам удачи