Бандитка Сью• 17 января 2021

Пам´ять про звитягу Героїв 93 бригади Холодний Яр житиме в віках!

Історію боротьби українського війська проти російської збройної агресії представили іноземним глядачам.
Дві частини військово-документальних фільмів про звитяжний та бойовий шлях 93 бригади Холодний Яр переклали та дублювали англійською, німецькою та французькою мовами.
Фільми можна подивитися за посиланнями
Англійска мова

https://www.youtube.com/playlist?list=PLX2ZqbV6KExOQbtgO97--XQnxULV7lysu&fbclid=IwAR10PMcQmFqWLwh4PHiB4bEGy-SnBUSd6GIRoriu681Qz39j6VUOiL8Uuyg
Не умею мерить• 17 января 2021
Интересно,на этот фильм сколько млн выделили?
Кнопус• 17 января 2021
Даже новорождённые знают, что это станок для печатания денег. С обеих сторон
Хотят герои помочь набить чужие карманы, Бог им в помощь
РозаФиалковна• 17 января 2021
Сегодня прям день активности у вас - и Черкассы и голодомор и мова и Донбасс. Идите спать уже, весь день в трудах...
Капитошечка• 17 января 2021
Не,в веках вряд ли. Вы много помните из истории о битвах ВОВ? А прошло всего 80 лет. Так что не надо патетики
Вероятненько• 17 января 2021
Автор, тут більшість присутніх далі свого холодильника не бачать. Вони не розуміють важливість патріотичного виховання суспільства.
КонФФетОшка• 17 января 2021
Ответ дляВероятненько
С 2014 уже навиховали.
Идите лесом со своим патриотизмом и вихованием.
Вероятненько• 17 января 2021
Ответ дляКонФФетОшка
С 2014 уже навиховали.
Да уж... Ну Ви і пишете...
І українську не вивчили, і російську забули...
КонФФетОшка• 17 января 2021
Ответ дляВероятненько
Да уж... Ну Ви і пишете...
Вас что-то не устраивает? Не читайте.
Вероятненько• 17 января 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Вас что-то не устраивает? Не читайте.
Але ж Ви мені відповіли. Прийшлося прочитати.
автор Бандитка Сью • 17 января 2021
Ответ дляКапитошечка
Ми і раніше ВОВ можем згадати.На честь кого названа бригада.
Ви не знаєте історії України.
У 1920-22 роках у Холодному Яру діяли повстанські загони отаманів Завгороднього, Петренка, Хмари, Ламайярмо, Нагірного, Деркача та інших. Відстоюючи незалежну Україну, організувавши за козацьким принципом повстанські загони під керівництвом отаманів, холодноярці під гаслом «Воля України — або смерть» з 1918 по 1922 роки утримували незалежність самопроголошеної Холодноярської Республіки.

Про боротьбу козаків Холодноярської республіки з більшовиками один із учасників подій Юрій Горліс-Горський написав книгу спогадів — документальний роман «Холодний Яр». В українській радянській літературі ці події були описані у романі «Холодний яр» М. Ф. Негоди. Деякі з подій боротьби повстанців проти більшовиків на теренах Холодного Яру та в його околицях художньо описані також у романі Василя Шкляра «Чорний Ворон».

ГЛЮкоза• 17 января 2021
Ответ дляБандитка Сью
Ви не знаєте історії України.

Кнопус• 17 января 2021
Ответ дляБандитка Сью
Ви не знаєте історії України.

И Вы не знаете
Инет знает)))
автор Бандитка Сью • 17 января 2021
Ответ дляГЛЮкоза
Операція військ ВОХР проти Холодного Яру у вересні 1920 року
Цитата з донесення Курова: ’Таковой крепости за шесть лет войны не видел <…> Был встречен порядочным огнем’. Повстанці, до лав яких пішли всі мельничанські чоловіки, зі старими включно, відступили до лісу. Більшовики спалили Мотронинський монастир.21 вересня, під час ’чистки’, більшовики захопили деякі папери штабу Холодного Яру та спалили дерев’яні будівлі монастиря — незрозуміло, чи дерев’яну церкву Івана Златоуста також. Над Мельниками Куров зглянувся і спалив ’лише’ півсотні хат.

50 Крестьянских семей благодаря оккупации большевиками их Родины остались без крыши над головой.Мы помним.Не переживайте за нас.