17 января 2021

Что можете сказать о ребенке по почерку?

Любви вам! 17 января 2021
Левша
автор Грабля 17 января 2021
Ответ дляЛюбви вам!
Левша
Нет , правша
Ля-ля-ля 17 января 2021
Що його мама економить на світлі. І камеру не протирає
Брехушка 17 января 2021
могу сказать, что давит сильно и света в комнате мало
Ля-ля-ля 17 января 2021
А дитина старається, рівненько групує, виписує.
автор Грабля 17 января 2021
Блин , камеру протереть забыла
Ля-ля-ля 17 января 2021
Ответ дляГрабля
Блин , камеру протереть забыла
Читабельнотдосить, чому ви запитали про почерк? Є теденція до нахилу вліво, читала колись що це нестандарні люди, творчі і своєнравні. А взагалі багато брехні пишуть в цих тернетах. Чого ви не спите, же сонце хоче вставати, а ви з почерком до нас?
Мона_Лиса 17 января 2021
Літерки купкою, натиск досить помітний - старанність, індивідуаліст(ка), вразливість до зауважень
автор Грабля 17 января 2021
Ответ дляЛя-ля-ля
Читабельнотдосить, чому ви запитали про почерк? Є теденція до нахилу вліво, читала колись що це нестандарні люди, творчі і своєнравні. А взагалі багато брехні пишуть в цих тернетах. Чого ви не спите, же сонце хоче вставати, а ви з почерком до нас?
У меня работа в ночную смену , режим такой , выходной сегодня
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляЛюбви вам!
Левша
Не обязательно.
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляГрабля
Блин , камеру протереть забыла
Отстаньте от ребенка))) отличный почерк, аккуратно, организованно.
Вот почерк моего)) я уже расслабилась и не нервничаю)
Ля-ля-ля 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Отстаньте от ребенка))) отличный почерк, аккуратно, организованно.
Вот почерк моего)) я уже расслабилась и не нервничаю)
Йой! Що кажуть вчителі предметники? Ці е ж очі в мозолях після перевірки диктанту
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляЛя-ля-ля
Йой! Що кажуть вчителі предметники? Ці е ж очі в мозолях після перевірки диктанту
Кажуть, щоб писав акуратніше) ми намагались боротись: і прописи до 4 класу, і зошити шаблони в густу косу - не допомогло. Забили. Вчителів шкода. І його шкода, бо часом вчитель щось не розбере і знижує оцінку. Але маємо, що маємо.
Ля-ля-ля 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Кажуть, щоб писав акуратніше) ми намагались боротись: і прописи до 4 класу, і зошити шаблони в густу косу - не допомогло. Забили. Вчителів шкода. І його шкода, бо часом вчитель щось не розбере і знижує оцінку. Але маємо, що маємо.
Таки я співчуваю вам. Але головне щоб дитя грамотне було. Скоро з реформою шкіл може і взагалі, на печатні каракулі перейдемо, як в Америці. Але що є гарніше за гарний пропис? От я вчилася, то ми писали каліграфічно французською. А зараз напевно і там мрак- печатні кострублі. Мистецтво каліграіфї я дуже люблю. У китайців це також на зразок медитації. Люблю це діло я , але коли поспішаю, почерк як у лікаря сімейника
Добрый Жук 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Кажуть, щоб писав акуратніше) ми намагались боротись: і прописи до 4 класу, і зошити шаблони в густу косу - не допомогло. Забили. Вчителів шкода. І його шкода, бо часом вчитель щось не розбере і знижує оцінку. Але маємо, що маємо.
Зрение проверяли?
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляЛя-ля-ля
Таки я співчуваю вам. Але головне щоб дитя грамотне було. Скоро з реформою шкіл може і взагалі, на печатні каракулі перейдемо, як в Америці. Але що є гарніше за гарний пропис? От я вчилася, то ми писали каліграфічно французською. А зараз напевно і там мрак- печатні кострублі. Мистецтво каліграіфї я дуже люблю. У китайців це також на зразок медитації. Люблю це діло я , але коли поспішаю, почерк як у лікаря сімейника
Коли я навчалась у першому класі, в нас дуже багато уваги приділялося каліграфії. Вчителька кожного за руку брала і підправляла, знала, які в кого букви проблемні, завдання задавала відповідне. А в сина вчителька зовсім увагу не звертала на почерк, бо ’в неї їх багато!’(с) А в 3 класі почала оцінки знижувати...
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляДобрый Жук
Зрение проверяли?
Так, все гаразд. До 1 класу в нього почерк був кращий, ніж зараз. Зіпсував, мабуть, тим, що почпли швидко писати.
Ля-ля-ля 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Коли я навчалась у першому класі, в нас дуже багато уваги приділялося каліграфії. Вчителька кожного за руку брала і підправляла, знала, які в кого букви проблемні, завдання задавала відповідне. А в сина вчителька зовсім увагу не звертала на почерк, бо ’в неї їх багато!’(с) А в 3 класі почала оцінки знижувати...
Це вона винна падлюка. Того що я знаю, що мої зауваження не так впливають на доньку, як вчительки.
Добрый Жук 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Так, все гаразд. До 1 класу в нього почерк був кращий, ніж зараз. Зіпсував, мабуть, тим, що почпли швидко писати.
Проверьте зрение сейчас
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляЛя-ля-ля
Це вона винна падлюка. Того що я знаю, що мої зауваження не так впливають на доньку, як вчительки.
Так, я теж так вважаю. Я коли малому казала, де він помилився, не так написав, як треба, то він завжди відповідав, що вчителька того не вимагає... А тепер старша школа вигрібає...
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляДобрый Жук
Проверьте зрение сейчас
Влітку перевіряли. Все гаразд.
Аноним_Галя 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Отстаньте от ребенка))) отличный почерк, аккуратно, организованно.
Вот почерк моего)) я уже расслабилась и не нервничаю)
Розумний? Математик?
Лунтик-паунтик 17 января 2021
Це писала не дитина, а ви.
Дама_с_караваем 17 января 2021
Каждый раз, когда читаю писанину мужа(а по работе мне приходится это делать регулярно, я у него в приемной работаю), я думаю, что у него там в кабинете, за закрытой дверью, паралич случается, когда он за ручку берётся. И ничего, человек со своими каракулями добился очень много, а я со своим каллиграфическим - секретарша. Своих детей вообще не трогаю, относительно почерка.
західний_діалект 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Коли я навчалась у першому класі, в нас дуже багато уваги приділялося каліграфії. Вчителька кожного за руку брала і підправляла, знала, які в кого букви проблемні, завдання задавала відповідне. А в сина вчителька зовсім увагу не звертала на почерк, бо ’в неї їх багато!’(с) А в 3 класі почала оцінки знижувати...
А вы все это время в командировке были?
Аноним_Галя 17 января 2021
От де каліграфія)
Вже навіть вчителі змирилися...
Бабушка Бетман 17 января 2021
Ответ дляАноним_Галя
От де каліграфія)
Вже навіть вчителі змирилися...
Зато отличник))
Моя бы, со своим достаточно красивым почерком, тысячу ошибок по ходу здания сделала. Невнимательная- ужас...
Всех в сад 17 января 2021
Ответ дляАноним_Галя
Розумний? Математик?
Да, склад ума математический.
Всех в сад 17 января 2021
Ответ длязахідний_діалект
А вы все это время в командировке были?
Читайте внимательно
Аноним_Галя 17 января 2021
Ответ дляВсех в сад
Да, склад ума математический.
У розумників мозок працює значно швидше, рука не встигає
Тому в них часто кепський почерк
Добре, якщо вчителі гуманні до таких учнів)