Доброго вечора! Підкажіть будь ласка чи маю я право атестуватися в цьому році на І категорію (ІІ категорію отримала в 2017 році, як вихователь ДНЗ), але в цьому році призначена вихователем-методистом.
Нервогенератор• 20 января 2021
Маєте, але заяву на атестацію пишуть до 5 жовтня. Ви обов´язково повинні мати курси про підвищення кваліфікації
Ответ дляНервогенератор
курси я пройшла, але завідувач говорить, що я не маю права атестуватись на І категорію, так як я змінила посаду і атестуватись маю знову на ІІ категорію.