Молчалка• 21 января 2021

Хто робить ремонти- пiдкажiть!

Скiльки приблизно буде коштувати ремонт спальнi 5*3 ( звичайний сiльський будинок)- обробити вiд грибка( вугли даже чорнi i плiснява), вирiвняти стiни i шпалери поклеяти?
Чудо-Рыба-кит• 21 января 2021
Дак ’обробити від грибка’ - це зняти штукатурку, обробити і знов штукатурити.

Кучерявочка• 21 января 2021
Дивлячись де. Якщо село в Конче-Заспі -то ціна одна, якщо в Мечебиловому на Харківщині, то друга, якщо будинок в багатому карпатському селі -то третя.
автор Молчалка • 21 января 2021
Ответ дляКучерявочка
Звичайне село, Полтавська обл
Укуси меня• 21 января 2021
Ответ дляМолчалка
Звичайне село, Полтавська обл
Это надо искать ремонтников по месту. А по цене никто не скажет, в селе можно и за бутылку+еда договорится. А можно искать мастера и он возьмет дорого, потому что один специалист на все село. Одно скажу точно, что снять штукатурку до основания и обработать стены от грибка можно самостоятельно
Чижик Пижик• 21 января 2021
Ответ дляМолчалка
Звичайне село, Полтавська обл
9 квадратов комната - ровнял стены, срубывал углы, клеил обои - 5 тысяч