СернаМоисеевна• 25 января 2021
Творожно тыквенная запеканка
Посоветуйте рецепт,чтоб была очень вкусная.Спасибо
400-500 г сиру, творогу і 400 -500 г гарбуза. Гарбуз порізати кубиками і в мікрохвильовці до м´якості, сік злити, збити блендером, додати цедру з половини лимона. Сир також можна блендером. Тоді до кожної маси окремо даю по 2 яйця, півтори столових ложок цукру, півтори-лві ложки крохмалю. Маси мають бути приблизно однакові по густині, до сиру можна дати трошки молока, до гарбуза - сухої манки. Круглу форму злегка змащую, застеляю пергаментом, і по 2 столових ложки маси почергово в центр форми, вийде зебра. Пекти приблизно півгодини, при середній температурі, поки весь верх не ставиться, не буде рідкий. Пекла вже раз 10 цього року, смачного!
Трахтибидох• 25 января 2021
Ответ дляOGala
Как я удачно зашла)))) Спасибо за рецепт
Попижёновна• 25 января 2021
Делала один раз. Вообще не понравилась. На мой взгляд, сочетание тыквы с творогом - так себе. Хотя я довольно отважный повар - смело сочетаю что угодно с чем угодно. Но творожно-тыквенная запеканка - это был мой редкий провал.
Так что советую сделать тест - приготовить впервые из малого количества в мини-форме.