Тётя Хрюша• 27 января 2021
Він за мною стежить?
Останнім часом почала помічати, що чоловік в курсі того, про що я з кимось переписуюсь або говорю по телефону. Чи може він налаштувати щось на телефоні, щоб мене постійно прослуховувати? Телефон новий, подарував мені його на Новий рік разом із сім-карткою.
(Коротко про наші стосунки: він - патологічний ревнивець. Приводів не даю. Але працюю в колективі, в якому переважна більшість чоловіків.
Вимагає, щоб я йому постійно слала повідомлення, що люблю, жити без нього не можу. Якщо не відповім відразу на його повідомлення, скандал і винос мозгу.)
Даха-сваха• 27 января 2021
Скорее всего да, если вы его так описываете. Это обычно заканчивается рукоприкладством
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляДаха-сваха
Ми в шлюбі 17 років. Рукоприкладства не було ніколи
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляИнтимная
Можливо задубльовані ваші месенджери на інший пристрій
Як це перевірити?
Глаголица• 27 января 2021
Есть телеграмм, там можно подключить еще телефон и будет приходить все мужу. Так же можно сделать синхронизацию телефонов, и тоже муж будет в курсе многих событий.
миссАрфография• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Як це перевірити?
В настройках поройтесь. Там есть пункт, в котором показано на каких устройствах работат этот мессенджер и там же можно отключить эти устройства.
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляГлаголица
До речі, вчора побачила, що синхронізація увімкнута. З чим воно сінхронізувалося, не маю уявлення.
Вимкнула
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ длямиссАрфография
В налаштуваннях само мессенджеру чи телефону?
Коварная Зая• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Вимкнула
Ну пусть смотрит, если ему так спокойнее. Поводов же нет.
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляКоварная Зая
В тім то й справа, що не спокійніше. Зараз почала залишати телефон в кабінеті (з собою не ношу). І через 10-15 хвилин вже істерика: ти де?
Мені здається там стоїть прослушка.
миссАрфография• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Мессенджера
Глаголица• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Мені здається там стоїть прослушка.
Та то круто, что бы прослушку ставить. Даже если он полицейский. Оборудование есть у него, что бы слушать?)) Оно не дешевое. И радиус прослушивания, там или рядом сидеть нужно, или потратить много денег на оборудование, что бы слышать за км. Он СБУшник? Там такое любят, но кто ему даст этотделать?)))
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляГлаголица
Ні, він програміст. Можливо якось програмно сам вмикає мікрофон. ХЗ
Пушкининиана• 27 января 2021
Ответ дляДаха-сваха
Потом, увидев в новостях жили-не тужили-плеснул кислотой, их жалеют.
А ведь женщин годами всё устраивает
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляПушкининиана
А ведь женщин годами всё устраивает
Навіть боюся про це думати
Тульский пряник• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
17 років?! Співчуваю. Я 18 років одружена. В на абсолютна 100%довіра. Ми відпочивати можемо окремо поїхати. У відрядження їздимо. Ви не тим займаєтеся. Виносьте йому мозок за те, що він вам виносить. Хіба можна так жити. Нехай без рукоприкладства, але ж це постійний стрес. Робіть з тим щось масштабно, а не в налаштуваннях телефона. За 17 років він мав стати вам найближчою людиною. Говоріть з ним про це, хай знає, як ви себе почуваєте в таких умовах.
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляТульский пряник
Дякую за пораду. Говоримо багато на цю тему, погоджується. Вистачає на пару днів. Потім знову дах зриває.
Так останній півтора роки, коли перейшла на іншу роботу. До цього працювали в одному колективі.
Тульский пряник• 27 января 2021
Ответ дляГлаголица
Чому? У мене в дитини є така програма на годиннику. Я можу чути, що біля неї де б я не була, якщо увімкну зі свого телефона. Але то дитина 6 років. Зараз це не складно.
КомокШерсти• 27 января 2021
Я бы проверила родительский контроль на этом номере. Функция, предоставляемая операторами связи.
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляКомокШерсти
Пошукаю що це таке
Тульский пряник• 27 января 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Може, він звикне і все владнається? Але продовжуйте говорити. Клюйте його, як він вас. Чим більше, тим краще.
Тётя Хрюша
• 27 января 2021
Ответ дляТульский пряник
А мене вже не вистачає моральних сил
КомокШерсти• 27 января 2021
Ответ дляТульский пряник
У меня у кота гулящего был ошейник с такой штукой. Показывал местоположение, в нем симка и на него можно было позвонить и прослушать то, что окружает кота.
А изначально это устройство разрабатывалось как антиугон для автомобилей.
Устройство маленькое и дешевое