Из ДОМа-2 Я• 27 января 2021
Чем балуетесь на завтрак?)
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
Я останным часом з цим не згодна, про те, що треба нове, естетичне і т.п, це відмінна робота маркетологів.
Не буде старого- не матимеш і нового, так казала моя прабабуся, а вона дві війни пережила, знала, що воно за часи можуть бути. Іноді сучасний посуд такий
, штамповка штамповкою, а гарно-розмальований порцеляновий посуд не втратить сволєї актуальності.
Я би не фукала на посуд дописувачів, бо у кожного з нас свій достаток, коли питання буде стояти заплатити комуналку, оплатити лікування близької людині це на першому місці, про покупку нового посуду думати рано, можна з немодних тарілок їсти і далі, аби лиш з рідними було все ОК, чи пропонуєте брати кредити, щоб фоти були привабливі, коли дома купа посуду перейшла у спадок?
, штамповка штамповкою, а гарно-розмальований порцеляновий посуд не втратить сволєї актуальності. Я би не фукала на посуд дописувачів, бо у кожного з нас свій достаток, коли питання буде стояти заплатити комуналку, оплатити лікування близької людині це на першому місці, про покупку нового посуду думати рано, можна з немодних тарілок їсти і далі, аби лиш з рідними було все ОК, чи пропонуєте брати кредити, щоб фоти були привабливі, коли дома купа посуду перейшла у спадок?
Я не думаю, що нові тарілки- це жахливі витрати і відмова собі в чомусь геть до кредитів, не драматизуйте)) Люди написали- не хочу купувати нові, бо мені і так добре)
Неместная Я• 27 января 2021
Боже, дівчата, тут стільки прихильниць старого посуду, виявляється, і хто купує нове- страждає ´вєщізмом´ і так далі. А що ж ви раніше на Настині ´маки´ фукали, на хліб на столі і на чай в пакетику в банці? Ну любить людина так, п´є з банки, бо нема грошей на стакани. А хліб на столі, бо лишньої тарілки нема. Подвійні стандарти прямо.
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
так це витрати, і не малі.
Гарний , якісний посуд я особисто купую комплектами повними.
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
так це витрати, і не малі.
Можна і поступово обновити) не обов´язково ж комплекти на 16 персон...
Девушка Прасковья• 27 января 2021
Ответ дляМастерЮля
Мені такі подобаються, атмосферні, на свята гарно кутя, вареники в таких. Їх небагато, дві вже побились ((( я схожі з болгарії привозила колись.
Ой. У нас такие же были, мои любимые! Дети поразбивали ((
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
Настю спочатку жаліли, якісь поради давали її але вона нахабно себе вела в переписці з дописувачами, аудиторії набридла її одноманітність, тому фукали, я пам´ятаю реакцію на перші Настіні теми і пізніше, вона брехала, фантазувала, глумилася з аудиторіі, то таку саму відповідь і мала на свою адресу
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
так, але набором з колекції купувати краще, потім підбирати треба , можна не знайти , бо розпродана партія, в мене були такі випадки.
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
ну, а чому людям має бути зле? посуд є ж?
МастерЮля• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
Так, це вірно, хоча я купую новий посуд, якщо мені щось сподобається, але в основному - це форми для запікання, випікання, сковороди, салатники, менажниці. Можу якісь чашки взяти, чи 4 тарілки нам всім, якщо сподобалось. Але все з нуля купувати не бачу сенсу і раціональності в цьому.
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляМастерЮля
ну от. 《не буде старого- не матимеш нового》
МастерЮля• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
Там був стьоб конкретний.
Не жена• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
Реально, скільки можна постити цю блювоту на радянських тарілках? В чому сенс? Це і не смішно вже якось...
а радянськи тарелки вам при чем тут? блин, умом уже долбанулись все обгаживая все радянське
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляНе жена
Може ви довбанулися? Я ні.
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляМастерЮля
Там був стьоб конкретний.
Ви почитайте перли даного автора) Це напевне Настин наслідувач))
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
послідовник
, але не такий талановитий, ех
Не жена• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
А вам немає до чого зранку вчепитися, як до слова? Чи теж їсте з радянських? Я не їм, але якби їла, то не виставляла би це напоказ, неестетично виглядає як мінімум.
ну, как бы первая прицепились именно вы
к радянськой тарелке
МастерЮля• 27 января 2021
Ответ дляНеместная Я
Я про те, що Настя з усіх стьобалась і автор, схоже теж. Хоча їжа в неї нормальна, просто навалено горою. І відповідає якось брутально.
Дона Ко Ко• 27 января 2021
Ответ длячерная мамба
Кто не позавтракал, лучше не заходите в фото. Там жесть.

Из ДОМа-2 Я
• 27 января 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Приятного аппетита, Автор) И хорошего, доброго дня!
Я ещё не завтракала. Только готовлю. Жду пока чай заварится. У меня сегодня овсянка.
Спасибо, и вас при,иного аппетита, и хорошего дня!!!)
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляНе жена
ну, как бы первая прицепились именно вы
к радянськой тарелке
Ну, якби, до тарілки причепилась я, а вирази не вибираєте ви.
Неместная Я• 27 января 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
послідовник
, але не такий талановитий, ех
Ще не вечір)) Цікаво, чи справді чоловік🤔
МастерЮля• 27 января 2021
Ответ дляНе жена
Ось у мене три таких блюда для тортів, пирогів, викинути? Купити модні. А мені вони подобаються, з полоскою і пташкою мама дарувала, пташка 12 р коштувала, при з/пл в 150 середній. Пам´ятаю мама ща нею декілька годин в черзі стояла, мені на придане і сестрі. Сорі, залишки кекса.
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляМастерЮля
гарні, особливо соняхи, це вел блюдо?
Мамзелькин• 27 января 2021
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ото я село
Не село, а человек без вредной привычки
Угги_в_горошек• 27 января 2021
Ответ дляМастерЮля
в мене таких декілька у спадок перейшло(з трояндами і ще з ліліями букети), то взяла собі, чоловіку на роботу, решту у клуб по хоббі (коли міні корпоративи до 20 чол., чи просто пообідати компанією в клубі, то так краще, ніж одноразовий посуд)
Мудрецыха мира сего• 27 января 2021
Ответ дляГлавный котик
Зефиром винницким
Это сказка
даааа
не могу к сожалению в киеве найти его
Он очень вкусный Настоящий без химозности
не могу к сожалению в киеве найти его
МастерЮля• 27 января 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
гарні, особливо соняхи, це вел блюдо?
Сонязи - це початок 2- х тисячних, хтось дарував, а мені пташка подобається. Великі блюда, см 35 в діаметрі.
ПП-шница• 27 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
Да уже и так тут ядом плюют, зачем? ))) Рыбу солю сама, авокадо дешевые, но надо же поязвить, что не хрючево на фото, а эстетичный бутерброд 😂
Здесь можно только кровянку с дешевыми сосисками выкладывать, чтоб никого не дискриминировать.
Тех, кто завтракает ермолинскими пельменями, прям на части разрывает, стоит кому-то авокадо показать.
Прямо что-то личное к них к этому фрукту))