kievlyanka007• 28 января 2021

Проблеми з магазином Келвін клейн америка

Хто підкаже, я новичок в замовленнях з закордону. замовляю з листопада в магазині Келвін речі для себе, на склад Украйніан експрес . Вчора від магазину мені на пошту прийшов лист з їх підтримки, що я порушую
правила їх магазину, так як не являюся резидентом Америки і буду позбавлена програми лояльності. Хто з таким зтикався, що це значить?
Прошу відповідати по суті
IngaB• 28 января 2021
Поменяйте МФ. Этот в блоке у них, очевидно
nastya_pl• 28 января 2021
это значит, что они не хотят шипить на подобные службы. меняйте адрес
автор kievlyanka007 • 28 января 2021
Ответ дляIngaB
Що таке мф?
Gupa• 28 января 2021
Ответ дляКружите меня,кружите
Що таке мф?
Перевозчик
автор kievlyanka007 • 28 января 2021
Це потрібно аккаунт змінювати я так розумію ?! Просто змінити адресу суті не змінить
автор kievlyanka007 • 28 января 2021
Ответ дляnastya_pl
AlinaKer• 28 января 2021
Поменяйте перевозчика Ukraine Express на другого. На склад вашего Кельвин Кляйн доставлять не будет. Выберите другую службу доставки и укажите их адрес на сайте.
автор kievlyanka007 • 28 января 2021
Ответ дляAlinaKer
НП дороговато, Порекомендуйте в Києві службу
автор kievlyanka007 • 28 января 2021
Ответ дляAlinaKer
Я вчора ввечері замовила товар, а лист прийшов вночі, яка тоді судьба цієї посилки😕