Хто підкаже, я новичок в замовленнях з закордону. замовляю з листопада в магазині Келвін речі для себе, на склад Украйніан експрес . Вчора від магазину мені на пошту прийшов лист з їх підтримки, що я порушую
правила їх магазину, так як не являюся резидентом Америки і буду позбавлена програми лояльності. Хто з таким зтикався, що це значить?
Прошу відповідати по суті
Ответ дляIngaB
Поменяйте МФ. Этот в блоке у них, очевидно
Що таке мф?
Це потрібно аккаунт змінювати я так розумію ?! Просто змінити адресу суті не змінить
Ответ дляnastya_pl
это значит, что они не хотят шипить на подобные службы. меняйте адрес
Ответ дляAlinaKer
Поменяйте перевозчика Ukraine Express на другого. На склад вашего Кельвин Кляйн доставлять не будет. Выберите другую службу доставки и укажите их адрес на сайте.
НП дороговато, Порекомендуйте в Києві службу
Ответ дляAlinaKer
Я вчора ввечері замовила товар, а лист прийшов вночі, яка тоді судьба цієї посилки😕