Миссис Буркул• 28 января 2021

Які максимальні суми ви платили за лікування зубів? Імплантація, коронки, вініри

Дівчатка, привіт. Маю великі проблеми з зубами ще з дитинства, пломби на передніх з 12 років, видалення нервів на кутніх з 16 років.... дійшло до видалення 4 нижніх кутніх. Були коронки, та щось пішло не так, прийшлось видалити. Передні пломбовані, без нервів, вигляд ще той. Комплексую дуже сильно років 7, на говорити, не посміхнутися на фото.
Наважилася на повну реставрацію, імплантація кутніх внизу, вініри та коронки на зуби без нервів та з великими пломбами. Сума за все лікування буде близько 200 000 грн, йшла до цього давно, відмовилася від багатьох речей заради нової посмішки.
Чи є серед Вас ті, хто також платили такі великі суми за зубки нові? Як змінилося Ваше життя?
Також можу розповісти з власного досвіду про такий обсяг роботи, поділитися враженнями від імплантації, підготовки до коронок та вінірів. Мені ще трішки до моєї мрії.
Кондуктор троллейбуса• 28 января 2021
Імплант приблизно 1500 у.є хороший і процедура довга

Дружная семейка• 28 января 2021
5000 долл два импланта и четыре коронки
автор Миссис Буркул • 28 января 2021
Ответ дляДружная семейка
5000 долл два импланта и четыре коронки
Як давно робили? Вам гарантію давали?
Дружная семейка• 28 января 2021
Ответ дляМиссис Буркул
Як давно робили? Вам гарантію давали?
Год назад поставила импланты,полгода приживались. Да,есть гарантия от производителя имплантов.
Пыхтелка• 28 января 2021
Поставила 3 импланта- 87 тысяч операция, с наркозом. Ещё впереди коронки на них. Плюс, 2 моста и передние на штифтах. Штифты уже поставила. На коронках, думаю, больше 120000 будет. А вообще, у меня во рту Бентли. Каждый зуб уже перелечен по 7 раз. Передние давно спилили под корень.
Одна только каппа обошлась больше тысячи уе...
Зубы дороже любых хобби...
автор Миссис Буркул • 28 января 2021
Ответ дляПыхтелка
Зубы дороже любых хобби...
Мені також за коронки та вініри нарахували 120000 грн, думаю як то я їх віддам за один раз) Ви молодець, посмішка мабуть на міліон!
Пыхтелка• 28 января 2021
Ответ дляМиссис Буркул
Нет, на передних зубах сейчас накладка, мосты старые не але. И импланты ещё не раскрыты, жую бочком. Все будет, но когда-нибудь)
Непостоянная постоянность• 28 января 2021
15000 долларов полностью нет зубов, имплантаты. Три года назад
aliona_lo• 28 января 2021
Я ставила 1 вмплант і зараз ношу брекети, шкодкю, що не зробтла цього раніше і, звичайно, що що треба зубами зайиатись, бо з брекетами зараз я нн комплексую порівняно з минулим....

Раздражевская• 28 января 2021
Ответ дляДружная семейка
5000 долл два импланта и четыре коронки
Это какие импланты? Я ставила 4 шт, ( 2018 и 2019 г) Израиль, около 2 тыс $. За весь комплекс работ+ коронки.
А у нас макарошки• 28 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Ого, вы лидер в этом деле. А у вас прям все были проблемные совсем? Или от чего все сразу. У меня пока 4 импланта, но тоже думаю не конец
Я_готова_ко_второму• 29 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Имплантов много, там где зуб должен быть там имплант? Попалась реклама недавно в ютубе, за 1 сеанс ставят весь зубной ряд, на 4 опорных импланта. Клиника та не у нас в стране. Я один поставила имплант, и интересно, есть ли у нас такое, чтоб не много имплантов, а 4 на челюсть.
Непостоянная постоянность• 29 января 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Есть, Дентлайн клиника
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Вот как раз и 4 шт верхняя челюсть мы и ставили, ещё костную ткань наращивали
Я_готова_ко_второму• 31 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Спасибо