Уходя дверю не хлопать• 31 января 2021

Ругаемся по мелочам

Ужасно утомляет постоянная грызня по мелочам. Так было и раньше, но с возвратом вообще стало сложно. Особенно в выходные дни цепляется то полотенце не там, то ребёнок грубит (подросток), то хочет помыть пол в общем коридоре моей дорогой шваброй, то хочет ехать на встречу выпускников и ему типа советуют не ехать. И постоянные обиды на меня и ребёнка , я как в дурдоме живу. В будние дни работа, в доме тишина и деньги хорошие приносит. В выходные все по кругу. Это старость наступает или что?
куркулиха• 31 января 2021
Ищет повод или вы ищите , для выхода негативных эмоций. Для чего вы это лелаете- вам видней
автор Уходя дверю не хлопать • 31 января 2021
Ответ длякуркулиха
Да похоже, что так. Я уже сама вся на взводе
Цикавенная• 31 января 2021
Ви просто змучені побутом обоє,треба приділити час і поїхати десь відпочити вдвох-хоча бьна вихідні десь в Україні.І включати трохи флегматизм - бог з тою шваброю воно не вартує ваших нервів і стосунків - з таких дрібних придирок і йдуть образи і нервовість один на одного,нервові реакції на дрібні побутові непорозуміння
Ответ дляЦикавенная
Согласна с вами, но так сложно во всем уступать. Я уже даже своё мнение по политическим вопросам не высказываю, чтоб не было этих обид вечных. В отпуск часто ездим, там все супер
Ответ дляЦикавенная
Швабра дорогая и удобная, для кухни. А за новой тряпкой к ней я не смогу скоро поехать.
Цикавенная• 31 января 2021
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не уступати а не загострювати увагу,ставитись простіше до побутових речей і так само реагувати на його придирки- типу ну і фіг з тою шваброю щоб собі з-за такого нерви псувати чи голову забивати,чи вирішуй сам як тобі зручніше з зустріччю.
придирками ви просто зеркалите один одного і маєте складні стосунки через ,фактично,дурниці.Це усвідомлення приходить з часом, насправді це теж ваше здоров´я з часом і ваша здорова обстановка в домі і в стосунках.Замовте тих тряпок пару з доставкою на дім,всеодно це вийде дешевше як зіпсуті нерви і стосунки.
Цикавенная• 31 января 2021
В нас так раніше було,десь в районі 5-7 років шлюбу,потім я дала собі спокій і чоловік з часом теж змінився і почав зеркалити моє відношення до таких побутових різних дрібниць і не виносимо один одному мозок ,хоча деколи буває що я не в настрої чи він роздратований- в такі моменти треба щоб іншому вистачало терпіння не розпалювати а навпаки спокійно залагодити той момент.
Ответ дляЦикавенная
Вы очень мудрая, спасибо! Я также думаю, но не могу себя заставить проще относиться ко всему
Цикавенная• 31 января 2021
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую, в мене обставини були такі в житті що все переосмислила,краще звичайно до такого усвідомлення приходити без таких обставин коли приходить переоцінка життєвих цінностей.Бережіть себе ,це в першу чергу ваші нерви,значить ваше здоров´я,значить ваша атмосфера яка вас оточує в домі і в стосунках,життя довге і не завжди просте щоб розтрачуватись на дурниці
Паспортный стол• 01 февраля 2021
Это значит что вам пора разбегаться.