Сорока белобока• 05 февраля 2021

Що це за дурдом такий???

В мого тата цукровий діабет. Лежав 2 тижні в лікарні, мали робити операцію на простату.
До лікарні його готували заздалегідь, збивали цукор, обстеження, плр і т.п. Коли збили цукор до необхідного рівня, дали направлення в лікарню, відділення урології. І саме тут він пролежав два тижні, бо чомусь цукор піднявся. Підняли дозу інсуліну, але так і не знизили показник цукру. Вирішили перевести на поверх вище, терапевтичне відділення, бо там є ендокринолог, який повинен допомогти понизити цукор.
І ось тут починається цей дурдом. По якихось законах продовжити лікарняне не можна, треба вийти на один день на роботу. Але як людина з катетером і сечоприймачом в руках може піти на роботу??? Де логіка??? В результаті він вже кілька годин вдома...
Що далі? Як вирішити цю проблему???
Анонимарик• 05 февраля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну например со сложным переломом вас же не выпишут на работу мросто потому,что вы долго там сидите.

Прост как правило люди не знают всех нюансов больничных,вот их и прессуют,запугивают, конфликтуют и тд.бо це чиясь недоотримана премия.
Нет, не выпишут. Но тут еще раз повторюсь очень чётко срабатывает у врачей пунктик, кто больной. Если это пенсионер, то это совершенно другое отношение для открытия и продолжение длительного больничного. Увы.
Законы одни. На деле все иначе.

автор Сорока белобока • 05 февраля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Це витяг з закону,можете самі ознайомитись,нема там такого.
Не можу зрозуміти в чому суть таких дій.
Я так здогадалась, що це з закону.
Вже потрошки складається картинка що робити далі
Ms. При теле• 05 февраля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вас не изза больничного выписали.
Из-за официального трудоустройства. Говорили решайте с работодателем.
Хочу в БАНю• 05 февраля 2021
Ответ дляСорока белобока
От то ж то..
Я вже думаю, може все-таки є якісь винятки?
Вам лучше проконсультироваться со знающими людьми, может в темку такие забредут. У меня в свое время мужу больничный не хотели открывать по уходу за больным ребенком, хотя по закону четко прописано, что может любой из родителей, но бывает что руководство больницы слишком перебдевает и нужно на них надавить. Я конечно могу ошибаться, но мне кажется, что в Вашем случае именно перестраховываются пользуясь Вашим незнанием.
автор Сорока белобока • 05 февраля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
І в мене така думка