А я женатая• 09 февраля 2021
Досвідчені мами, хелп мі, дитина і порно в телефоні
Хлопчик, 8 років, змінився в поведінці, став трохи нервовий. Я тихенько зазирнула в пошукову стрічку, а там.... мама мія! Сам би таке не шукав, явно друзі підказали. Взагалі він в мене слухняний і спокійний, чоловікові не кажу, бо загнобить. Не знаю, що робити, розмовляти про секс? Поки видалила всю історію і сказала, що мені на телефон прийшло попередження, що він придивляється якісь дивні сайти. Ой, він аж спітнів від хвилювання, очі налякані... короче, злякався, замовк, ледь змогла на іншу тему роз балакати його. Які мої дії далі? Залишити все як є?
Перемелица• 10 февраля 2021
Порнуху? Да тут с психикой не в порядке. Даже если ребенок и найдет такое, смотреть не станет. Порнуха показатель психических отклонений у человека, ибо ненормально смотреть с интересом на совокупление других людей.
Кастрюлька• 23 марта 2021
Ответ дляАноним Советчик
Ограничения возрастное установите ему.
Чтобы все что 18+ на запрос не появлялось
Ну и как то по немного говорить с ним надо, конечно.
Подскажите как это сделать?