Воленс-неволенс• 11 февраля 2021
Виплати при народжені на дитину.
Цікавить скільки є часу на подачу документів в соц захист. В мене дитині 2 місяці і я ще не подала.
Садоводница• 11 февраля 2021
Протягом 12 місяців з дня народження можете подати документи.
В мене дитині п´ять місяців, ще не подавала. Чекаю поки нові ОТГ ’прийдуть до тями’
Воленс-неволенс
• 11 февраля 2021
Ответ дляСадоводница
Дякую дуже! Просто мені сказали що до трьох ось і я злякалася.