Доставучая• 12 февраля 2021
Імпорт,відображення в обліку
Допоможіть,будь- ласка,яа відображати в обоіку імпорт з повною передоплатою.Маю на увазі,як правильно,щоб закрилася сума пдв, адже вона закривається на 37 в розрахунках з митницею.Як тоді зробити,щоб закрити розрахунки з контрагентом
Хвець-тець• 12 февраля 2021
При оплаті імпорту постачальнику ПДВ немає. ПДВ тільки по гтд.
Робите оприбуткування в валюті оплати. Потім гтд проводите і все закриється
Доставучая
• 12 февраля 2021
Ответ дляХвець-тець
Що таке гдт?
Хвець-тець• 12 февраля 2021
Ответ дляДоставучая
Що таке гдт?
Митна декларація. Брокер її дає після розмитнення товару на території України
Доставучая
• 12 февраля 2021
Ответ дляХвець-тець
Дякую