Единорог помог• 14 февраля 2021

Сидим , едим суши дома с мужем

Сет, в котором есть огромные куски , я еле рот раскрыла , чтобы впихнуть)) и думаю , если бы я сидела с молодым человеком в ресторане , как бы я выглядела ? 🤣
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Имею ввиду , на стадии встречания с мужем ))

Ухтышка_малышка• 14 февраля 2021
Как женщина с большим ртом.
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляУхтышка_малышка
Как женщина с большим ртом.
Это ужасно
Бегущаяпо• 14 февраля 2021
А я салаку с пивом вместе с мужем ела, и ни о чем не думала
Говорящая галограмма Чингисхана.• 14 февраля 2021
Ответ дляЕдинорог помог
Это ужасно
а м.нет делать не ужасно))) представьте, как вы выглядите в этот момент, так же, как и суши большие заглатываете)))
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Ну не знаю))
Санька-4b93• 14 февраля 2021
Ответ дляЕдинорог помог
Это ужасно
Ужасно было б, если б вы написали ужасТно, а все остальное в пределах нормы.
котопёс• 14 февраля 2021
Вот тоже каждый раз, видя огромные суши, пытаюсь понять как такие правильно есть - откусывать половину или давиться целой?
Папина дочка• 14 февраля 2021
Ответ дляЕдинорог помог
От так))

Борисфенка• 14 февраля 2021
Зараз буду готувати королівські креветки в панцирях, чоловік приніс до дня Валентина, я люблю їх. І мене меньше всього цікавить, як виглядатиму під час їжи.
Чи й не проблема, відкусити ролл.
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляПапина дочка
От так))
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Чи й не проблема, відкусити ролл.
Так с мужем да) а если это ещё парень и вы в ресторане
Кокосиха• 14 февраля 2021
Суши походу по праздникам только )
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляКокосиха
Суши походу по праздникам только )
Это неважно, сам факт)
И.О. человека• 14 февраля 2021
Интересно, ваш муж тоже думает, лучше б на месте вас сидела другая?!
автор Единорог помог • 14 февраля 2021
Ответ дляИ.О. человека
Я не так написала) имею ввиду муж, но на стадии «встречания»)
Борисфенка• 14 февраля 2021
Ответ дляЕдинорог помог
Тоді доведеться мучитися, вибирати найменші ролли.
До сих пір згадую недоїдене соковите курча табака, яке мені хотілося обгризти, але ж не в ресторані при кавалері. Довелося з´їсти чинно м´ясо ножем і виделкою, а найсмачніше на кістках залишити.
Тепер їм курчат табака вдома, обгризаю кістки донесхочу.
Подкустовый выползень• 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Так надо было тихонько в салфетку завернуть и в сумочку))). Дома бы обгрызли.
Бабушка мороз• 14 февраля 2021
Как выглядеть это мелочь. Я реально чуть не подавилась таким ролом. Страшно стало. Остальные ела вилкой

Борисфенка• 14 февраля 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Якщо врахувати, що жених був з Англії, а курча табака в соусі, я собі уявляю це видовище
Інфаркт би був у англійця.
Бабушка мороз• 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Інфаркт би був у англійця.
Подкустовый выползень• 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Інфаркт би був у англійця.
Я представила лицо жениха)
західний_діалект• 14 февраля 2021
По этикету в таком случае нужно жевать и легонько прикрывать ладошкой рот. это нормально для употребления суши и роллов
Бабушка мороз• 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Інфаркт би був у англійця.
Кстати, спасибо, напомнили: первый мой поход в ресторан был с меню ’цыплёнок табака’. Мне было 14 лет. Принесли воду в милочка, я хз для чего- конфуз. Оказалось для того чтобы руки вымыть ладно. Потом принесли этих цыплят горячие- капец. Короче: не удовольствие получила, а испытания.
Борисфенка• 14 февраля 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Я представила лицо жениха)
З ним же - приїздить знову в гості, в мене грошей не ахті, звісно, їдемо купувати продукти на базар, як зараз пам´ятаю , на Героїв Дніпра. А там в ті часи вперемішку торгують одягом, взуттям, продуктами, лопатами, тарілками і ще чим попало. А мені треба м´ясо, стегно. Якась тітка продає чоботи, а заодно і м´ясо, достає величезний шматок стегна у зачуханному кульку з асфальту, розгортає, показує з усіх боків на фоні тих чобіт і тапочок. Англієць стоїть дивиться з розкритим ротом, бачу, зараз зомліє, мабуть. Згадую, що поруч супермаркет недавно відкрили, там вдвічі дорожче, але нерви іноземця треба берегти. Йдемо туди, купуємо м´ясо в фасовці, обгорнуте стрейч-плівкою, у англійця світліє обличчя. Більше я його на базар не водила.
Подкустовый выползень• 14 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
А де він зараз? Все склалося? Вибачте за цікавість
Борисфенка• 14 февраля 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Неа, не склалося. Він мені розповів, що у них вода з двох кранів, взимку опалення нема, живе з старими батьками, працює в Лондоні (програмістом), має машину, але їздить на роботу з Кембріджу спочатку на велосипеді до станції, потім на електричці, бо так дешевше. І ще безліч приколів, які мене категорично не влаштували, не стала я англійкою, я так жити нездатна.
Діло було років 20 тому, думаю, що женився давно.
Подкустовый выползень• 14 февраля 2021
Ви так прикольно про нього розповідаєте)
ничевока• 14 февраля 2021
А как планируете радовать мужа минетом? Если даже суши еле влазят.
Борисфенка• 14 февраля 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Це були бурхливі 90-і, повальна мода на закордонних женихів. Я його ще на дачу звозила, в глухе село на Поліссі, там він побачив корову, валявся в скирді соломи, получив по окулярах від якогось задираки в електричці, плоскогубцями монтував в хаті лампу денного освітлення і писав своїм батькам листи про свої враження в Україні, він був в шоці.
Я, в свою чергу, також була в шоці від різниці менталітетів, рано чи пізно зрозуміла, що я в тій Англії не виживу.
Говорю ’У нас чорних багато’, він каже ’Де у вас ті чорні? Це ти ще не бачила, що у нас в Лондоні коїться, білу людину ще спробуй побачити на вулиці’.
Хотілося сина в кращу країну вивезти, але з коханням там не склалося, а для сухого розрахунку я надто емоційна, не витримала б довго, вирішила не починати.
Син ще й в школі підручники на наступний рік отримувати не схотів, сказав, що їде в Англію і йому вже нічого не треба. А потім восени сумирно пішов в наступний клас, жалко і його була.
Але нині син дуже успішний програміст і я думаю, що тоді зробила правильно.