Отполированный Артем• 18 февраля 2021
Хто замовляв гістологію?
Хто замовляв гістологію, це нормально, що клініка не надсилає результати, а тільки повідомляє по-телефону?
Тихомандражная• 18 февраля 2021
Нет, конечно. А врачу вы что покажете, какой результат? На словах что ли?
Отполированный Артем
• 18 февраля 2021
Ответ дляТихомандражная
Сказали, що якщо буде поганий результат, тоді вже буде повторна консультація в лікаря, а якщо все нормально- повідомлять, що все ок і все🤔
Идеальная оптимистка• 18 февраля 2021
Ответ дляОтполированный Артем
Ви можете занести свій матеріал до іншого гістолога.
Отполированный Артем
• 18 февраля 2021
Ответ дляИдеальная оптимистка
А якщо ця клініка відправляє родимку на гістологію, її потім повертають назад і я можу вимагати віддати мою родимку?))