КапитанльнаЯ• 20 февраля 2021

Ще раз про атопічний дерматит...

Чим спасаєтесь? Крема та полегшуючи бальзами є. Але по тілу круглі рани десь чи 5, зуд такий,що вию. Рани мокріють, покриваються коркою,знов здираю. Мазі були всі ,що є в аптеці. Да нервую, пью заспокійливі ,але зуд постійно. Лікарів та рецептів було багато ..толку нуль..в кого є ще "виходи" , полегшення? Всім дякую, всім здоров´я.
Забагаловка• 20 февраля 2021
Наш звичний набір для сина і чоловіка , цілком вистачає
Анонимарик• 20 февраля 2021
Элоком мазь (гормональная), липобейз крем
Брызжу ядом• 20 февраля 2021
Пока не ’проработаете’ жкт - дело не сдвинется к сожалению... Кожа - это отражение кишечника.
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
Це на самі ранки? Зтухають?
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляАнонимарик
Все було.. допомагає на пару днів і знову
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Так.розумію.
Забагаловка• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це на самі ранки? Зтухають?
Великий емолент , на все тіло, 2 гормональна мазь, тільки, коли є загострення
Забагаловка• 20 февраля 2021
Ответ дляБрызжу ядом
АД - це тільки генетика
Сундучок с каникулами• 20 февраля 2021
Полегшення є, вихід є. Вам би хоч разок потрапити до Гудзій, вона дорослих теж приймає.
Але стандартний алгоритм зимою, Вам спочатку треба зняти загострення (рани) гормонами типу адвантана. Далі підібрати хороший емоліент, котрий будете наносити кілька разів в день (з тих що сподобалися Avene Xeraxalm, Uriage Xemose, SVR), на почервоніння заживляючі креми з цинком (Bioderma Cicabio, Avene Cicalfat, Uriage CU ZI)
На жаль, зимою завжди загострення
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
На жаль, зимою завжди загострення
Два роки . цілий рік .періодично прокапуюсь, але не на довго
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
АД - це тільки генетика
В сім´ї родичів ні в кого не має
Забагаловка• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
В сім´ї родичів ні в кого не має
Значить у вас стався генетичний збій , велика імовірність , що передаються дітям
Прилипало• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
В сім´ї родичів ні в кого не має
Это не наследственное, спонтанная мутация
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляПрилипало
Дякую
Сундучок с каникулами• 20 февраля 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Не пишіть дурню. Доведено вже - атопічний дерматит це порушення бар´єрної функції шкіри, дефект - мутація в гені філагрину
Зашла на 5минут• 20 февраля 2021
У меня лет до 12 тоже было подобное за ушами, потом постепенно прошло. Помню, это очень неприятно, эти корки и влажные раны.. Вы знаете у Вас от чего? У меня от сладостей было. В то время мне назначали отпаривать корочки каждый день раствором с салициловой кислотой точно, а какие мази и не вспомню, карты старой нет.
У дочки чуть по-другому, красные шершавые пятна в основном на лице, но иногда и по телу, тоже от сладостей, особенно шоколад. Сейчас ей 9 и щеки шершавые почти всегда, не знаю сама что делать, пробовали и крема и мази гормональные, ну такое всё не то.
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
У мене з дитинства. Після родів пройшло..і через 15 років, після переїзду такий жах...
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
Може бути на воду? Переїхала і таке..
Сундучок с каникулами• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Вам треба займатися безпосередньо шкірою. Зверніться в Оберіг до Гудзій Мирослави Юріївни, черга на запис велика, але воно того варте. Ми теж не з Києва, але моїй дитині дуже допомогла. Важка форма атопічного дерматиту
Забагаловка• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може бути на воду? Переїхала і таке..
Клімат, вологість, температура - це все впливає на шкіру
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
Я з Києва
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
Ні.все те. Тільки раніше вода була з свердловин, а зараз водопроводу
Забагаловка• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Спробуйте певний час користуватися іншою
Усатая полосатая• 20 февраля 2021
Был атопический дерматит у сына с рождения, тоже много врачей обошли, все назначали целые простыни всякой ерунды, становилось только хуже. Вылечились полностью благодаря одному аллергологу, назначила элидел +топик крем(для атопической кожи)
Сундучок с каникулами• 20 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я з Києва
Тим паче, сходіть хоч раз не пожалкуєте. Тригери у всіх різні
Але полегшення точно буде
Сундучок с каникулами• 20 февраля 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Атопічний дерматит не лікується, його можна тримати під контролем. В більшості прояви повністю приходять до 5-7 років, у невеликого відсотку залишається на все життя, як у автора. При тому, що ремісія могла бути кілька років
Усатая полосатая• 20 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
Нам уже 13 лет, и слава Богу ни разу больше о нем не вспоминали)
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
Це вже більше чим нейродерміт,що ставили в дитинстві...це жах
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
Як? Вода це постійно, душ, вмивання, навіть не знаю як можна...
автор КапитанльнаЯ • 20 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
А можна фото мазі ще, бо в неті,щось не схоже найшла на ваш.