КапитанльнаЯ• 20 февраля 2021
Ще раз про атопічний дерматит...
Чим спасаєтесь? Крема та полегшуючи бальзами є. Але по тілу круглі рани десь чи 5, зуд такий,що вию. Рани мокріють, покриваються коркою,знов здираю. Мазі були всі ,що є в аптеці. Да нервую, пью заспокійливі ,але зуд постійно. Лікарів та рецептів було багато ..толку нуль..в кого є ще "виходи" , полегшення? Всім дякую, всім здоров´я.
Наивная Хо• 20 февраля 2021
Не пробували у гомеопатії лікуватися?
Я дуже багато років хворіла. Ставили АД, нейродерміт. З 14 років. 10 років лікувалася в гомеопатії. Препаратами гомеопатичного союзу ( тоді була аптека на гоголівській)
Мені до помогло. Ще пов´язую з пологами. Після них теж значно зменшилося, майже зникло. Можливо, гормональний фон змінився і так відреагував організм, що хвороба відійшла
В дитини алергія була, років до 8 майже точно. Взимку більше.
Зараз 13 проявів нема, окрім висипів влітку . Чи амброзія , чи інші трави,але кожне літо обличчя, ніс, очі
КапитанльнаЯ
• 20 февраля 2021
Ответ дляНаивная Хо
Не пробували у гомеопатії лікуватися?
Так.була гемеопатія.
Даю справку• 21 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я з Києва
Чому всі парять Гудзій, не розумію((
Двоє діток моїх подруг посадила на гормональну терапію, інгаляції та сингуляр(
Мою доньку в 12 років теж на гормони, скільки ми виходили коштів до неї в Оберіг(( І все марно(
Вам потрібне доскональне обстеження... Я б почала з хорошого гастроентеролога.
Змінила б воду, хоча б для вмивання . Їжу теж коригувала б, питна вода не меньше 2 літрів... Емоленти ( зверніть увагу на урьяж)
Гормональна строга терапія. Прибрати стрес, страх та нерви.. І паралельно хороший дерматолог. Воно не пройде в один день і назавжди, але контролювати при правильному підході можна !
На чому спите, чим перете, яка вода і яка їжа , наскільки стресова ситуація зараз в Вашому житті ?
Брызжу ядом• 21 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
АД - це тільки генетика
Нет, генетика - это только часть ’айсберга’, т.е. предрасположенность. Я врач, и постоянно вижу результаты у своих пациентов - если лечить правильно и основательно, используя комплексный подход ко всему организму + психология.
А если одними мазями, тогда польза будет, но минимальная.
Забагаловка• 21 февраля 2021
Ответ дляБрызжу ядом
При правильному догляді за шкірою ефект максимальний і довготривалий
Забагаловка• 21 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
А можна фото мазі ще, бо в неті,щось не схоже найшла на ваш.
Tridesonit, за кордоном купую
КапитанльнаЯ
• 21 февраля 2021
Ответ дляЗабагаловка
Tridesonit, за кордоном купую
Через знайомих?
Наивная Хо• 22 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так.була гемеопатія.
Не було результату? Благо лікувались?
КапитанльнаЯ
• 22 февраля 2021
Ответ дляНаивная Хо
Не було результату? Благо лікувались?
Це було давно
Сундучок с каникулами• 22 февраля 2021
Ответ дляДаю справку
Чому всі парять Гудзій, не розумію((
Можливо в них не атопічний дерматит?? Нам навпаки допомогла дуже після лікарів котрі посадили на гормональні креми та дієти. Завдяки їй навчилися комфортно жити з АтД без дієт і гормонів. Приємно здивувала, що нічого лишнього не виписувала. До цього були а багатьох лікарів, і ніяк не могли взяти під контроль
КапитанльнаЯ
• 23 февраля 2021
Ответ дляДаю справку
Чому всі парять Гудзій, не розумію((
Нажаль нерви та стрес не можна погасити. Якщо я спокійна то хватає доброжилателей’...рухового нічого не маю. Перу рідкими гелями, фірмові.
КапитанльнаЯ
• 23 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
А можна детальніше?що у вас за діагноз?
Сундучок с каникулами• 23 февраля 2021
Ответ дляКапитанльнаЯ
А можна детальніше?що у вас за діагноз?
Атопічний дерматит