Инфотуфелька• 01 марта 2021

Я невдаха, я повний нуль.

Накрило мене.... Я думала завжди, що побудую кар´єру,стану успішною. А по факту - я нуль без палочки. Що в мене є-нічого крім донечки. В свої 21 вийшла заміж і на самому весіллі мене покинув коханий. Влаштувалася на роботу 6 років працювала на авторитет, потім знайшла більш престижну роботу. через 4 роки я завагітніла мужчина мене покинув вагітну. вирішила, що в 30 років не буду робити аборт - родила. І що тепер, всі 8 років, я перебиваюсь якимись зарабітками, аби тільки. Щоб в дитини було все , але це проста тяжка фізична робота. Що я маю нічого. Ні роботи, ні здоров´я. Все життя мене кидають.
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляNatali8377
Чому ви складаєте такий сценарій дитині? Вона може вийти вдало заміж, може отримати хорошу освіту, знайти добрих друзів. Варіантів повно.
Я не підійшла першому чоловікові ( його батькам) тому що батько пив. А зараз покоління ще суворіше, я її виховую одна, це вже для неї тавро. Ні це не сценарій. Я буду намагатися дати їй більше. Але люди тепер жорстокі.

Гопница-Советчица• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я не зуміла побудувати сім´ю і не зуміла зробити кар´єру.
Не казните себя и не загоняйте в угол. Вы сумели сделать выбор, а это не всем дано. Это первое. У Вас есть ребенок, которому Вы стремитесь дать все, значит Вы не такая уж и плохая ать. Это второе. И если покопаться, уверена, что можно найти и третье, и десятое. Не обращайте внимания на кидающих. Это всего лишь антураж в Вашей жизни, возможно, чтобы Вы стали сильнее. Вы очень сильная. И все хорошо, а будет еще лучше))
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляNatali8377
Я все думаю про освіту, раніше думала, що я все зможу їй дати, а тепер сумніваюсь
Малинка• 01 марта 2021
А про ’покинув на весіллі’ можна детальніше?
Я такое• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Ой, я також завжди так говорю. Але коли ти робиш, тоді потрібно пожертвувати дитиною. З двох вогнів вибираєш де менше буде пекти.
Зачем жертвовать детьми? Совмещайте
Я такое• 01 марта 2021
Ответ дляГолодаю
Не получается
Значит делаете не то
Зубожиння• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Вы ушли в декрет с престижной работы - почему после декрета не вернулись на свою должность?
Почему не ищите сейчас работу по специальности своей, у вас же есть опыт?
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляМалинка
Просто випив зайвого, став на коліна перед своєю мамою стояв приблизно 30хв і просив пробачення, що одружився на мені. А потім і зовсім відключився його завезти в лікарню. І ще розказав, що я нього примусили одружитися, але це пьяна мова.
Малинка• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Так це ще все добре склалося, що Вам з таким придурком не прийшлося жити.

Умный хвост• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Пошукайте причину в собі, особливо з чоловіками
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляЯ такое
Зачем жертвовать детьми? Совмещайте
Та не получиться, якщо іти на роботу яку хочу і пропонують, то ця робота не дає змогу приходити в 18 годині, на ній жити потрібно. Їздити дальше, мала плаче і боїться, що сама боїться з школи прийти. Група продовженого дня до 16.30.І ще потрібно за мамою дивитися, на дитину такі обов´язки не повішу. Віддалено- нема в мене таких навиків для роботи, я по цифрах, а не по написані текстів.
Умный хвост• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я також так думаю, здорова дитина- це головне. Але ж тій дитині ще потрібно допомогти в житті. Дати старт в житті. А що я можу !!! Раніше були амбіції, а тепер порожнеча.
Ви в депресії, порожнеча пройде, дам пораду просто сядьте, щоб ніхто не заважав і подумайте хоча б по під години на день чим хочете займатися
Паравозик• 01 марта 2021
Ответ дляЯ такое
Зачем жертвовать детьми? Совмещайте
В любом случае это выбор. Те, кто совмещает, успокаивает себя. Нельзя полноценно сидеть на двух стульях сразу. И полноценно работать и заниматься ребёнком не возможно. Кто то из них обделен100%
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляЗубожиння
Тому, що дитина хворіла, а моя мама сказала, що за дитиною хворою вона дивитися не буде. А там лікарняних нема.
Радостина• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Мама стара і хвора. Тому мені не світить.
Тут выбор за вами ...изменить что то или потерять себя навсегда
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляРябушка Ку
Я вже чоловіка не шукаю, а причина проста, не потрібно все пробачати і вірити в чудо. Потрібно, щоб мене більше любили чим я .
Плету интриги• 01 марта 2021
Автор, я Вас очень уважаю, правда. Вы приняли решение рожать без поддержки мужчины и взяли ответственность на себя. Это очень смело и очень мудро. А еще Вы не оставляете больную мать. Спорный выбор, но очень человечный. И Вы несёте этот крест достойно. Все у Вас будет хорошо. Для душевного покоя Вам нужно лишь немного снизить ожидания. Таким как Вы Бог помогает.
Умный хвост• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, потрібно знати чого хочеш, по перше і саме головне. А чого треба пошукати, знайдете і все добре буде.
Радостина• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Мама его постаралась (((,вот уж

Я такое• 01 марта 2021
Ответ дляПаравозик
Те, кто ничего не делает, именно так себя и успокаивает
Губы_зубы• 01 марта 2021
Ответ дляНаучительница
Навіть якщо у Вашому житті буде ще 5 мужчин , ситуація буде аналогічна , топу що Ви собі вирішили, що з Вами по іншому не можна. Найскладніша робота це робота з собою. А у Вас там непочатий край. Все з голови йде. Ви можете змінити своє життя, головне правильно цього захотіти
Що означає ’з вами по іншому не можна’? Розшифруйте
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляПаравозик
Правильно. мені хочеться, щоб це була не дитина. Вона і так розуміє, що тато покинув, а тут ще мама збереться і поїде на роботу. Боюсь, що тільки психіку їй підпорчу. Їй прийдеться все самій, а я бачу по ній вона не така бойова.
Радостина• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Друзья есть у вас? У меня нет деток,работаю удаленно ,всегда помогаю подружке с ребенком ,крестница со мной 2 через 2 до 20.00
Губы_зубы• 01 марта 2021
Ответ дляЭмчЭндЭм
А представьте семью где есть деньги и все они уходят на лечение ребенка. Где речь идёт не о старте, а просто о сегодняшнем дне и не гневите Бога.

Счастье оно в голове. Многие известные люди стали такими без материального старта. Так что закачивайте ныть. Нормальная у вас жизнь.
Вот зачем сравнивать с ситуациями хуже??
Радостина• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Вам сколько лет и сколько ребенку ?
Губы_зубы• 01 марта 2021
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да-да)))) У меня в жизни тоже был сложный период и лежала вся такая несчастная и думала, что хуже быть не может. А нет. Оказалось может))) С того времени научилась ценить, что имею и не разрешать себе раскисать. Жить стало легче.
Ценить это хорошо, но обманывать себя, что все отлично и у людей хуже бывает, тоже нельзя
Людима• 01 марта 2021
Никогда так не говорите о себе ! Очень искренне желаю вам найти счастье, любовь и уважение к себе ). Детки - это здорово, но нельзя только им все отдавать, о себе тоже нужно думать.
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляЯ такое
Я роблю, я заробляє фізичною працею. Я кручусь багато, тільки розумію, що про що мріяла в мене вже не буде. Так, я заздрю тим, що побудували кар´єру, тим що гарні і доглянуті. А я стала простою ’ бабою’.
Я такое• 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я поняла, Вы просто поговорить. Делать ничего не собираетесь
автор Инфотуфелька • 01 марта 2021
Ответ дляРадостина
Нема таких, вони на роботі і їм допомагають, або батьки, або свекри. Вони ніколи не біжуть, щоб дитину забрати. Вони знають що за них це зроблять