01 марта 2021

Я невдаха, я повний нуль.

Накрило мене.... Я думала завжди, що побудую кар´єру,стану успішною. А по факту - я нуль без палочки. Що в мене є-нічого крім донечки. В свої 21 вийшла заміж і на самому весіллі мене покинув коханий. Влаштувалася на роботу 6 років працювала на авторитет, потім знайшла більш престижну роботу. через 4 роки я завагітніла мужчина мене покинув вагітну. вирішила, що в 30 років не буду робити аборт - родила. І що тепер, всі 8 років, я перебиваюсь якимись зарабітками, аби тільки. Щоб в дитини було все , але це проста тяжка фізична робота. Що я маю нічого. Ні роботи, ні здоров´я. Все життя мене кидають.
Голодаю 01 марта 2021
И я даже курс психотерапии прошла, и
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Я не зуміла побудувати сім´ю і не зуміла зробити кар´єру.
ЭмчЭндЭм 01 марта 2021
Дети здоровы?
Секретница 01 марта 2021
Если мыслить глобально, то абсолютное большинство населения Земли карьеры не построили
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляГолодаю
И я даже курс психотерапии прошла, и
Можливо в вас хоть депресія пройшла.
Булькаю 01 марта 2021
Головне, здорова дитина!
Я такое 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я не зуміла побудувати сім´ю і не зуміла зробити кар´єру.
Все в Ваших руках. Хотите что-то изменить- делайте.
Голодаю 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Можливо в вас хоть депресія пройшла.
На 2місяці. Потім роботу знайти, яку хочу, не можу і ковбасить знову
Голодаю 01 марта 2021
Ответ дляСекретница
Если мыслить глобально, то абсолютное большинство населения Земли карьеры не построили
Но не все же
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дети здоровы?
Я також так думаю, здорова дитина- це головне. Але ж тій дитині ще потрібно допомогти в житті. Дати старт в житті. А що я можу !!! Раніше були амбіції, а тепер порожнеча.
Голодаю 01 марта 2021
Ответ дляЯ такое
Все в Ваших руках. Хотите что-то изменить- делайте.
Не получается
Научительница 01 марта 2021
Навіть якщо у Вашому житті буде ще 5 мужчин , ситуація буде аналогічна , топу що Ви собі вирішили, що з Вами по іншому не можна. Найскладніша робота це робота з собою. А у Вас там непочатий край. Все з голови йде. Ви можете змінити своє життя, головне правильно цього захотіти
Левый Локоть 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я також так думаю, здорова дитина- це головне. Але ж тій дитині ще потрібно допомогти в житті. Дати старт в житті. А що я можу !!! Раніше були амбіції, а тепер порожнеча.
Дайте ей здоровую себя.Я тоже думала,что у меня все плохо, потом начались проблемы со здоровьем, думаю,что не так все было плохо
Секретница 01 марта 2021
Ответ дляГолодаю
Но не все же
Ну я иногда задумываюсь работник торговли, сферы услуг, на производстве - да миллионы людей занимают небольшие должности на самом деле
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляЯ такое
Все в Ваших руках. Хотите что-то изменить- делайте.
Ой, я також завжди так говорю. Але коли ти робиш, тоді потрібно пожертвувати дитиною. З двох вогнів вибираєш де менше буде пекти.
Педиатор_я 01 марта 2021
автор, не самая ужастная ситуация! Я всегда себя успакаиваю - бівет и хуже. У вас есть дочь, ы не одна! Живите, ищите радость в чем либо. Не всем дано сорвать звезду с неба. Я тоже так как вы думала что стану супер пупер успешной...работала. А потом бац - война, моя фирма развалилась, все убежали. Я осталась у разбитого корыта, изза мужа не уехала...родила...прошли года а я так и не могу выйти на тот уровень. ТОже считаю себя невдахаю. Но ! У меня есть ребенок, ради него живу стремлюсь и мечттаю)
Голодаю 01 марта 2021
Ответ дляСекретница
Ну я иногда задумываюсь работник торговли, сферы услуг, на производстве - да миллионы людей занимают небольшие должности на самом деле
Но они, может, знают, что они специалисты, а я реально не могу устроиться на что-то приличное, хотя бы по обязанностям, если не по ЗП, самозанятость существует...
А_я_ЛОЖУ! 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я також так думаю, здорова дитина- це головне. Але ж тій дитині ще потрібно допомогти в житті. Дати старт в житті. А що я можу !!! Раніше були амбіції, а тепер порожнеча.
Автор, я тоже в шоке, не могу работу найти, пои этом и в декрете толком не была, все на работу бегала+ академию заканчивала.
Мне страшно ужас как(
ЭмчЭндЭм 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я також так думаю, здорова дитина- це головне. Але ж тій дитині ще потрібно допомогти в житті. Дати старт в житті. А що я можу !!! Раніше були амбіції, а тепер порожнеча.
А представьте семью где есть деньги и все они уходят на лечение ребенка. Где речь идёт не о старте, а просто о сегодняшнем дне и не гневите Бога.

Счастье оно в голове. Многие известные люди стали такими без материального старта. Так что закачивайте ныть. Нормальная у вас жизнь.
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляПедиатор_я
автор, не самая ужастная ситуация! Я всегда себя успакаиваю - бівет и хуже. У вас есть дочь, ы не одна! Живите, ищите радость в чем либо. Не всем дано сорвать звезду с неба. Я тоже так как вы думала что стану супер пупер успешной...работала. А потом бац - война, моя фирма развалилась, все убежали. Я осталась у разбитого корыта, изза мужа не уехала...родила...прошли года а я так и не могу выйти на тот уровень. ТОже считаю себя невдахаю. Но ! У меня есть ребенок, ради него живу стремлюсь и мечттаю)
Так, вже нічого не буде так як раніше. Є дитина, в мене маленьке містечко. Тут і роботи толком немає. Я так не хочу, щоб донечка повторила моєї помилки. Не хочу щоб вона тут залишилися. Але це потрібно заробити гроші хоть на квартиру. Чи на перший внесок. А де якщо тобі біля 40, вона це маленька і занадто чуйна і боягзлива.
Natali8377 01 марта 2021
Якщо ви всі здорові - то це вже дууууже багато. Не можете поміняти ситуацію - поміняйте своє відношення до неї.
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Автор, я тоже в шоке, не могу работу найти, пои этом и в декрете толком не была, все на работу бегала+ академию заканчивала.
Мне страшно ужас как(
Так, страшно. Саме це добиває.
ЭмчЭндЭм 01 марта 2021
Ответ дляЛевый Локоть
Дайте ей здоровую себя.Я тоже думала,что у меня все плохо, потом начались проблемы со здоровьем, думаю,что не так все было плохо
Да-да)))) У меня в жизни тоже был сложный период и лежала вся такая несчастная и думала, что хуже быть не может. А нет. Оказалось может))) С того времени научилась ценить, что имею и не разрешать себе раскисать. Жить стало легче.
Наивная Хо 01 марта 2021
Ну кто вам лекарь?
Не за Будка 01 марта 2021
Так,таке багато в кого і важко щось змінити.
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляЭмчЭндЭм
А представьте семью где есть деньги и все они уходят на лечение ребенка. Где речь идёт не о старте, а просто о сегодняшнем дне и не гневите Бога.

Счастье оно в голове. Многие известные люди стали такими без материального старта. Так что закачивайте ныть. Нормальная у вас жизнь.
коли бачу хвору дитину- плакати хочу. Радію, що вона здорова, але як їй тяжко буде одній, я знаю точно, що тяжко одній, якщо є підтримка і поміч, жити легше.
Куратор дебошей 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Так, вже нічого не буде так як раніше. Є дитина, в мене маленьке містечко. Тут і роботи толком немає. Я так не хочу, щоб донечка повторила моєї помилки. Не хочу щоб вона тут залишилися. Але це потрібно заробити гроші хоть на квартиру. Чи на перший внесок. А де якщо тобі біля 40, вона це маленька і занадто чуйна і боягзлива.
переезжайте в большой город, там больше возможностей
Natali8377 01 марта 2021
Ответ дляИнфотуфелька
коли бачу хвору дитину- плакати хочу. Радію, що вона здорова, але як їй тяжко буде одній, я знаю точно, що тяжко одній, якщо є підтримка і поміч, жити легше.
Чому ви складаєте такий сценарій дитині? Вона може вийти вдало заміж, може отримати хорошу освіту, знайти добрих друзів. Варіантів повно.
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляНе за Будка
Так,таке багато в кого і важко щось змінити.
Стараюся, вірю, не сиджу без діла - але все не так получається. Падаю, знову піднімають і так вже 20 років.
автор Инфотуфелька 01 марта 2021
Ответ дляКуратор дебошей
переезжайте в большой город, там больше возможностей
Мама стара і хвора. Тому мені не світить.