НеВРотик• 01 марта 2021

Перевід на дистанційну форму

Привіт. Хто може підказати, я працюю в садочку, зараз у нас закрито на карантин. Чи можу я попросити перевести мене на дистанційну форму роботи у зв’язку з тим, що у мене неповнолітні діти (3). Впринципі роботи немає ітак, просто дурно сиджу.
КошкинДом• 01 марта 2021
Ви вихователь?

СернаМоисеевна• 01 марта 2021
А кем вы работаете в саду, что чисто теоретически возможна дистанционка?
автор НеВРотик • 01 марта 2021
Ответ дляКошкинДом
Ви вихователь?
Так
автор НеВРотик • 01 марта 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Вихователь
СернаМоисеевна• 01 марта 2021
Ответ дляНеВРотик
Вихователь
И как вы будете работать дистанционно? Вернее с кем?)
ПотеряласЯ Я...• 01 марта 2021
Ответ дляНеВРотик
Вихователь
Подойдите полюбовно договоритесь
Почемучечка• 01 марта 2021
Ми гуртківці, на дистанційне перевели тих хто працює віддалено, заняття через зум вайбер. Роблять скріношоти, фото занять, по ним звіти. Хто не може працювати віддалено і дома просто в неоплачувальній відпустці.
Наразі всі працюють офлайн.
Ворую вкусняшки• 01 марта 2021
Вихователько, що таке ’перевід’
КошкинДом• 01 марта 2021
Мой муж работает дистанционно, так он дома сидит за отчётами не 8 часов, а 12!Что Вы будете делать если Ваша работа с детьми?

Ворую вкусняшки• 01 марта 2021
?
автор НеВРотик • 01 марта 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Так дітки не відвідують сад, ми закриті, просто відсиджуєтеся свої години на роботі
автор НеВРотик • 01 марта 2021
Ответ дляКошкинДом
Пояснюю ще раз, діти садок не відвідують, закрито
Кукусик• 01 марта 2021
так вас должны тогда за свой счет отправить, какая тут дистанционка..