Петриківна• 01 марта 2021
А ви хотіли б жити з таким чоловіком?
Знайома сьогодні таке розповіла що я в шоці була. Вона живе в селі, а по сусідству з нею живе чоловік у якого є три дружини. У нього навіть в селі є прізвисько Султан. Цей чоловік заможний має багато грошей повністю забезпечує трьох жінок і іх дітей. Моя знайома іноді спілкується з тими жінками, каже що вони дуже дружні ніколи не сваряться між собою, разом роблять все по господарству. Діти граються разом.
Особисто для мене якщо чесно це якось дико, але знайома каже що цих жінок все влаштовує.
А ви хотіли б так жити?
Результат:
вже голосів:
135 (77.14%)
Ні
16 (9.14%)
Так
14 (8%)
Навіть не знаю
10 (5.71%)
Інша відповідь
миссАрфография• 01 марта 2021
А почему нет?
Секс по расписанию, дети под присмотром, хозяйство делается. Черт, да я сама хотела бы быть тем мужем)
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ длявентиляторная
Была давно передача ´Міняю жінку´, в которой снималась похожая семья, но там 2 жены было, кажется кореянки по национальности, и муж-байкер. Может, это они, но добавилась ещё одна жена?))
А який випуск?
ТихоЯ• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Цей чоловік багато заробляє і вони тримають велике господарство.
Султанши коров доят и картоху сажают?
Неваляшкина• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Омг, это ещё скотине хвосты крутить при таких раскладах?!?
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ дляНеваляшкина
Ну так іх там троє і на роботу вони не ходять
Файна_зупка• 01 марта 2021
Просто у них другие сексуальные предпочтения))) вот и все))) клуб по интересам
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ длямиссАрфография
А почему нет?
Можу позвонити знайомій, хай спитає в того чоловіка чи він не хоче четверту жінку

миссАрфография• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна

Не прокатит) Муж обидится (мой).
Он не такой открытый к новому как я
ВсеПроВсехЗнаю• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Чого? Просто цікаво що думають інші жінки
А вы согласились бы так жить?
Неваляшкина• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Ой, лучше на работу, чем коровы-куры-картошка.
А вообще, не может содержать - нечего коммуны создавать. Это, выходит, женщины всем харч и быт и обеспечивают. А у богатых мужчин жены коров не доят. И картошку не сапают.
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ длямиссАрфография
Не прокатит) Муж обидится (мой).
Он не такой открытый к новому как я
А ну тоді краще не треба, бо чоловік буде в шоці

Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А вы согласились бы так жить?
Ні, для мене це дико
волосатое стекло• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Но вы сами пишете - ’вони тримають велике господарство’. У них там работы в 100 раз больше, чем у тех, кто пять дней в неделю штаны в офисе просиживает.
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ дляНеваляшкина
Ну в селі роботу важко знайти там в будь якому випадку треба тримати господарство.
миссАрфография• 01 марта 2021
Скорее всего о любви там речь не идет. Ему удобно: хозяйки, дети, разнообразие. Им удобно: финансовая безопасность ( с голой ж не останутся).
Если не вмешаются чувства, то будут они жить долго и счастливо)
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ дляволосатое стекло
Може і так. Але в селах є такі жінки які і господарство тримають, і на роботу ходять їм ще важче
Неваляшкина• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Начали вы с того, что он «заможний і повністю забезпечує».
Так вот, это выглядит иначе. А «тримати господарство» можно и без падишаха на троих. Весь смысл затеи рухнул.
Петриківна
• 01 марта 2021
Ответ дляНеваляшкина
В селі його вважають заможним. В нього двоповерховий будинок з евроремонтом і дорогими меблями, він часто машини міняє.
Сиамская сороконожка• 01 марта 2021
Ответ дляМания-Величия
Это ж сколько нужно ему зарабатывать, чтоб найти таких, которым всё равно, лишь бы деньги давал
В селе работы нормальной нет, все в сравнении познаётся.
Сиамская сороконожка• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Всі діти від нього
Так это он своих детей содержит. А жены, наверное, пашут как лошади.
Сиамская сороконожка• 01 марта 2021
Ответ дляПетриківна
Так это они много зарабатывают.