Скоро_вчера• 12 марта 2021
Сімейний врач проти рентгену
Дочка, вік 2 роки, тиждень хворіла, лікар призначила лікування. Дитина почала одужувати, але раптом знову температура, ми збиваємо, але піднімається. Тест на коронавірус негативний, сімейний лікар приїхала ще раз послухала дитину, хрипів немає, але проти рентгену. Ось знову температура піднялася, 39. Хочу все-таки зробити рентген у приватній лікарні. Чому так всі лікарі проти рентгену і чи варто його робити?
Бабушка мороз• 12 марта 2021
Ответ дляБочка порохУ
Облучение пользу не приносит
На сегодняшнем оборудовании облучение от рентгена равно 30 минутам пребывания на солнце.
Г@Л@В@ломка• 12 марта 2021
А как 2хлетку просить не двигаться и не дышать?
Стресс только.
+на ренген ходят больные, оно вам надо сидеть в общей очереди?
Может зубы лезут так.
Стресс только.
Может зубы лезут так.
Бесстыдница• 12 марта 2021
Для рентгена должны быть строгие показания.
Серьёзная доза облучения.
Ваш терапевт очевидно не видит показаний для проведения рентгена.
Серьёзная доза облучения.
кнопкодав• 12 марта 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Стресс только.
Может зубы лезут так.
Стресс только.
Может зубы лезут так.
Рентген ровно 2 секунды
Ребенок же не таракан.
кнопкодав• 12 марта 2021
Ответ дляБесстыдница
Серьёзная доза облучения.
Ну какая серьезная доза? Не болтше, чем слетать на самолете в Турцию, к примеру. Но почему то об этом никто не задумывается.
Жирафовое варьенье• 12 марта 2021
Ответ дляБабушка мороз
Сама придумала?
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ длякнопкодав
И какое лечение и диагеоз она поставила?
Відповіла, що вірусне захворювання, призначила противовірусні таблетки, спрей для лікування горла, каплі для носика, тепле пиття. Лікувалися так тиждень. Раніше якщо так хворіла, при подібному лікуванні вже одужувала, але на цей раз стало ще гірше, температура другий день.
кнопкодав• 12 марта 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Аа, уже неделю...тогда 100% рентген надо.
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Стресс только.
Может зубы лезут так.
Стресс только.
Может зубы лезут так.
Крім температури, ще кашель... Дитина не спить вночі. А зуби вже всі вилізли, їй не рівно 2, а 2,8.
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ дляНарисовалось
Анализ крови что показывает?
Не направляли на аналіз крові, хоча я буду робити у приватній клініці взавтра.
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ длякнопкодав
Кашель был у ребенка? Может у него розеолла?
Так, тиждень кашлю не було, наче вже одужувала, але останні декілька днів кашель і температура.
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ дляЗапыхалась
у нас малий чуть не вмер від пневмонії, а тим педіатрам пофіг
Ви робили рентген? Тест також не показав? Бо ми зробили експрес тест, то результат негативний.
кнопкодав• 12 марта 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Или снова вирус подхватила иои все же что-то похуже.
Скоро_вчера
• 12 марта 2021
Ответ дляKsu160576
якщо ви в Києві можу дати хорошого лікаря
Ні, не в Києві(
кнопкодав• 12 марта 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Воспаление бывает не толтко от коронавируса, есть еще вирусная пневмония и пр зараза
Бабушка мороз• 12 марта 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Сама придумала?
Я с Вами на ты не переходила. И для того что бы так смело смайлики ставить, сначала почитали бы матчасть хоть немного.
Обычный радиационный фон, которому подвергаются все люди в повседневной жизни, составляет 0,22-0,23 микрозиверт в час. Доза облучения при рентгене грудной клетки составляет 0,03 микрозиверта в час.
Запыхалась• 12 марта 2021
Ответ дляСкоро_вчера
ренген як раз і показав
Барышня кисельная!• 12 марта 2021
Если болеет 8 и более день вирусным и начала Т рости то я б сделала рентген
Алгонавт• 12 марта 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Зараз такий час. Що потрібно рентген робити. Ми з синочком загриміли в лікарню. Йому й 2 не було. Завідуюча послухала. Сказала що все в нормі, але рентген треба робити, бо зараз такі пневмонії, що можуть і не прослуховуватись. Без температури і так далі. Каже що все не так як було раніше. Лікар з великим стажем. Досвідчена.
Барышня кисельная!• 12 марта 2021
Это особенность Короны пока на данный момент подтверждается во многих случаях