Ща как дам• 13 марта 2021
Где покупаете конопляные семена на выпечку хлеба?
Какими они должны быть?
Баба Яга• 13 марта 2021
купувала на базарі, там, де конопляну олію, смачно що олія, що насіння(я прлрощувала), куплю ще бо маю рецепт каші, а до неї треба соус з насіння конопель.
Ща как дам
• 13 марта 2021
Ответ дляБаба Яга
є різне насіння, є очищене(без оболонки, саме ядро), є звичайне насіння
Дякую, бо в нашому місті на базарі навіть не знають як виглядає конопляне насіння. От де ще його шукати, мабуть в інтернет магазинах. Може порадите якого виробника краще взяти?
Баба Яга• 15 марта 2021
Ответ дляЩа как дам
виробника не пораджу, бо беру на базарі на вагу, не звертала увагу(в великих бакалійних.лавках є, там зараз.багато насіння всякого:ріпак, розторопша і т.д, або там де продають конопляну олію). виглядає нормально насіння, такі сіро-сизі кульки, десь розміром як коріандр.
неочищене чи очищене на Ваш вибір, почитайте складники