РозаЛюксен• 14 марта 2021
Кохання у...8-м років. Як вам таке? Враження!
Ваше ставлення до такого "кохання", мамочки? Норма чи...?
8-річна київська модель почала зустрічатись із 13-річним Insta-блогером. Вони активно публікують сторіс, де постійно цілуються, дівчинка позує на фото у відвертому дорослому одязі, а її мама це все діло жваво підтримує, продюсує, заробляючи гроші.
ПрипоРошенная• 14 марта 2021
Ответ дляМедсестричка
Хотя бы меньшее количество педофилов успеет передернуть, пока страница будет заблочена
Мать создаст новую. Но там на страничке мамашкиной тегали Кулебу. Мож поможет
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта 2021
Ответ дляПрипоРошенная
И что что мы все пожалуемся? Аккаунт удалится и она заведёт новый . Там мать больная. Ее надо привлекать , а удаление странички ничем не поможет
Так быстро не успеет накрутить подписчиков
Шкура Шуры• 14 марта 2021
Пржаловалась на страницу, выбрала ’сексуальный подтекст’ -- ’касается детей’. Не, ну блин так оно и есть. Сейчас еще и порнографию детскую постить начнут
РозаЛюксен
• 14 марта 2021
Ответ дляШкура Шуры
І ще: пишіть коменти ( такі ж як тут на форумі) і тегайте Кулебу. Думаю, це хоч якось ту притрушену мамку призупинить.
Эта_Шикарна)• 14 марта 2021
Ответ дляПод пытками
а де ті мамки, що писали, що секс в 13, то норма? і шо так роблять усі діти, просто не всі батьки про то знають. Якщо для вас секс в 13 норма, то чому цей поцілунок зачепив?
Кстати, да. У меня волосы дыбом поднимались чиатя подобные коменты, что в 13, 14 лет это нормально... типа если тело требует, то пусть секасяться, а чего тут такого??
побольшомусекретику• 14 марта 2021
Ответ дляРозаЛюксен
Ось там зверху є посилання на акаунт - пишіть скаргу. Не будьте пасивні ’бачачи до чого призводять деякі особливості сучасності’. Для цього і створена тема, власне.
Створивши цю тему Ви навпаки підтримуєте резонанс.
Від того, що обговорюються на всі лади якесь соціальне на форумах типу цього, явище не зникає. Це як мінімум треба йти в осередок тих подій і виясняти, чому так і яку інформацію крім осуду потрібно дати. Осуд не вирішує проблеми тієї, що людина яка опинилася в ситуації може не знати, а як взагалі треба?
Якщо люди будуть просто виплескувати свої емоції, то таке явище як нечутливість до критики буде зростати.’Це просто хейт’ скажуть і будуть праві в чомусь, юо це та реакція заради самої себе і вона не дає орієнтирів як діяти
Балаболка• 14 марта 2021
Ответ дляя Кукарача
Жалійтеся на сторінку
Не заблокируют. У нее в шапке профиля указано, что страницу ведет мама. Правила инсты не запрещают такое.
Медсестричка• 14 марта 2021
Ответ дляБалаболка
’Сексуальный подтекст’ и ’касается детей’ запрещают, даже если этим занимается мамо
РозаЛюксен
• 14 марта 2021
Ответ дляпобольшомусекретику
Йдіть в осередок і виясняйте) Я не розумію, що Ви від мене хочете? Навіщо мені оці всі моралізаторські опуси?
Балаболка• 14 марта 2021
Ответ дляМедсестричка
У нее на странице нет ни одной фотки, которую бы снесли по этой статье.
Видимо, мамо продуманная.
РозаЛюксен
• 14 марта 2021
Ок, тему закриваю, дякую всім за обговорення та якісь реальні дії. Добраніч)