Единорог_помог• 15 марта 2021
Кума з мене зробила дуру. Як на таке реагувати?
Знаємо одна одну 15 років. В неї другий шлюб.Друга дитина від нового чоловіка. Я нічого поганого про нового сказати не можу. Ну от десь 3-4 місяці підряд періодично жалілась ,що не допомагає ні з дітьми ,ні вдома. Не дарує квіти,ссоряться, не чує себе коханою.Думає про розлучення. Все питала в мене поради що і як. Вона бачила,що в мене зовсім інша родина. Чоловік опора у всьому. Треба- то прибире,посуд помиє. Нема розділення обов´язків.
Що я могла їй сказати? Слухала, казала гарно подумати , спробувати знайти підхід,розмовляти з чоловіком і тд.
І тут сьогодні в переписці вона похвалилась що гарний настрій, чоловік навіть з дитиною сидів поки вона з старшим в магазин ходила. Я відписала,що рада ,що в них все налагодилось,що вона щаслива.
На що отримала наїзди у вигляді того, що вони ніколи не сморились,завжди було все супер і тд. Що я собі вигадала? Що в мене дивна родина ,що чоловік не на своєму місці і тд. Що я не виконую обов´язки жінки,а ділю їх з чоловіком. . Я була в ступорі. Кажу я ж не вигадую, ти сама все писала,говорила довгий час. Є переписки. Кума психанула, що я несу дурницю. Як реагувати правильно? Мене наче помоями облили.
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
авторка з теми ,чоловік хоче третього в сексі,
Заробляє)
Не зрозуміла.
База_птеродактилей• 15 марта 2021
Єдінорог помог, ви знаєте, що зараз можна і не подавати на розлучення
?
База_птеродактилей• 15 марта 2021
Ответ дляksuha747
Сопіюйте її смс на цю тему і вишліть скрін.
І попросіть її стосунки не обговорювати з вами ні усно, ні письмово.
Ви ж не знали, що іі чоловік повідомлення читає
не розпиляйтесь
Це троль))
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
все зрозуміла
Мачо шукай)
Жіночка ви не в собі? Чи не в тій темі відписуєтесь
База_птеродактилей• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
не в вашому чоловікові, так точно
Штора с кисточкой• 15 марта 2021
Після її відповіді треба було сказати що невірно її зрозуміли. На цьому закрити цю тему.
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляksuha747
Нічого про то,що читає не було. Мені незрозумілим наїзди. Чи то образа на щось,що в мене не так погано як в неї,чи що?
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляШтора с кисточкой
Та як невірно? То ж не раз обмовилась. То продовжувалось певний час
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
не в вашому чоловікові, так точно
Мене дивують люди як ви. Самі придумали що я щ якоїсь іншої теми( бо вам так здалось!, Наголошую ЗДАЛОСЬ. І готові ображати просто так
Нафаня Маня• 15 марта 2021
Я бы ничего не делала , просто приняла бы к сведению и свела общение к минимуму . При последующих жалобах на жизнь жестко сказала бы , что мне это неинтересно и на этом закрыла бы тему .
База_птеродактилей• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
А мене ,як ви
Чи то у школі творів не написалися, але фантазія бурнєйша)
і,не цікаві історії)
База_птеродактилей• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
ображаєте якраз ви
Нє в сєбє, то ваша фраза
Слідкуйте за язиком і пальцями
Нє в сєбє, то ваша фраза
Слідкуйте за язиком і пальцями
Штора с кисточкой• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Вам дорожче правда, чи подруга? Правда у кожного своя, а дружба спільна сумісна.
А Я Самая Самая• 15 марта 2021
Автор, вы правы. Лерочка из вас сделали. Или Украины делайте и ей вышлете или забудьте. А скорее всего я не благоверный стал читать ваши перерюписки...
Не берите в голову. Адекватная женщина такого не творит.
КокошинЭль• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Забудьте, есть такие странные, и не слушайте больше ее жалобы, и ни в коем случае ничего не советуйте, боком выйдет
ХдеЯсь?• 15 марта 2021
Автор тролль. Вот прям со старта так кума наехала, ага ))) Переписку покажите )))
Повелительница лампочек• 15 марта 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую хто дочитав до кінця
Скиньте ей скрин переписки
Ее слова что она говорила о муже
Не будьте лохнессой!
Докажите свою правоту !
Ее слова что она говорила о муже
Не будьте лохнессой!
Докажите свою правоту !
АгатаХристя• 15 марта 2021
Я бы не смогла с таким человеком больше общаться. Он так может извратить любые факты в угоду своим каким-то соображениям/ситуациям/потребностям.
Штора с кисточкой• 15 марта 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Скиньте ей скрин переписки
Ее слова что она говорила о муже
Не будьте лохнессой!
Докажите свою правоту !
Ее слова что она говорила о муже
Не будьте лохнессой!
Докажите свою правоту !
А для чего доказывать подруге, что она не права? Что бы окончательно поссориться? Путь в никуда. Ну так для этого можно и не портить себе нервы. Можно просто перестать общаться.
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляШтора с кисточкой
Дружба ,то коли довіряєш людині. А після такого....
Единорог_помог
• 15 марта 2021
Ответ дляХдеЯсь?
Мені ще більше полотно написати, що ми обговорювали( погоду, плани,їжу), аж поки не дойшли до того із-за чого проблема? Чи саму суть