Не прохожу мимо• 16 марта 2021
Які норми по швидкості читання для дітей 3 клас(8-9 років)?
Добрий вечір.
Скільки слів за хвилину повинна читати дитина у 8-9 років? Знаю, що зараз не повинні перевіряти техніки читання. Але в школі регулярно перевіряють.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Гугл знає все
Не дякуйте)
В третій клас малюк приходить з умінням читати від 45 слів за 1 хвилину і більше, по завершенню року – від 75 слів і більше. В четвертому класі діти повинні читати не менше 65 слів за одну хвилину, а по закінченню – від 95 слів і більше.
Не дякуйте)
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Гугл знає все
Не дякуйте)
Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляКрестьянинДиор
Такий брєд, я читала повільніше всіх, але завжди була сама успішна
Я читала швидше всіх, але це ніяк позитивно не вплинуло на моє життя.
Від доньки не вимагаю. Навіщо дитині зайві стреси.
Ушла и Пришла• 16 марта 2021
Мы с коллегами были на тренингах по скорочтению.
Там реальные ребята, которые читают по диагонали.
Им предоставляли текст на А4, они на него взглянули 10-15сек и потрм рассказывают, что прочли.
Мы были в шоке.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Ви праві! Всі, хто швидко читають - радянський союз))
А хто повільно - церковно - приходські школи?
Тільки самій же дитині комфортніше швидше прочитати, щоб швидше розв´язати задачу на КР
Або дати відповідь
Або ще мільйон різних моментів, де цей навик згодиться
Або дати відповідь
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Або дати відповідь
Ви мене не зрозуміли.
Прочитайте ще.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Ви мене не зрозуміли.
Прочитайте ще.
Ви мене уважно читали?
Для чого радянський союз приплели? І знаків оклику наставили?
Я дала лиш перші дані, що видав гугл
Подставка для припева• 16 марта 2021
У нас перед нг проверяли, у самой быстрой девочки 216, рекорд по потоку. У сына 175. У большинства в классе 100-145, самый низкий -60
Не прохожу мимо
• 16 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Це в якому класі?
Меряю от единицы• 16 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
216 слов в минуту! Хотела бы услышать эту адскую скороговорку.
Не прохожу мимо
• 16 марта 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Вы правильно ’это’ назвали
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Автор
В третьому класі є діти, які Володаря кілець прочитали, не говорячи про Гаррі Поттера і різну дитячу літературу
Якщо дитина повільно читає вголос, це може бути фізіологія
Якщо подумки - то таки працюйте над читанням
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы правильно ’это’ назвали
Але в глибині душі, вам би хотілося, щоб і ваша дитина так могла...
Признайтеся собі)
Козяка-маляка• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Гугл знає все
Не дякуйте)
Странно и как то мало для 3 класса. У нас учитель сказала, что на конец 1 класса норма 65 слов.
Но был карантин, проверяла уже во втором, то опять же сказала норма 65. Прочитали так 20 человек, 65 и выше. Остальные от 35 и до 60.
Подставка для припева• 16 марта 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Да, там крутая девочка очень. При этом у неё понимаете материала прочитанного выше, чем у тех, кто читает 100-145 слов в минуту
Козяка-маляка• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Вы ошибаетесь, нормативы всегда были и после СССР. Или если не Советский Союз, то все пофиг, умеем и ладненько? Так и живем, как мыслим.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляКозяка-маляка
Це нижня межа норми
На середній рівень
Достатній і високий - зовсім інші цифри
На середній рівень
Достатній і високий - зовсім інші цифри
Подставка для припева• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Автор
+ у меня сын за зиму прочитал 6 или 5 томов часодеев, все части вообщем 😅
За лето хлопнул 12 книг. Не Толстых, но с удовольствием
Дюагональ• 17 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Вы явно пишите от балды. Чтение в голос не может быть 216 слов, это тараторщина. Среднее чтение 120 слов. Либо ваш педагог считать не умеет.
Подставка для припева• 17 марта 2021
Ответ дляДюагональ
Девочка в 1 классе читала 120. Она быстро читает очень с пониманием текста в 90%.
Дюагональ• 17 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Я читала в 3 года, но это же не показатель для всех. Да и толку с того)
Меряю от единицы• 17 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Признайтеся собі)
Зачем? У меня ребёнок отлично читал ещё до школы, но эта скорость ненормальная. Читать нужно с интонацией и хорошей дикцией, а не меняться понтами.