Не прохожу мимо• 16 марта 2021

Які норми по швидкості читання для дітей 3 клас(8-9 років)?

Добрий вечір.
Скільки слів за хвилину повинна читати дитина у 8-9 років? Знаю, що зараз не повинні перевіряти техніки читання. Але в школі регулярно перевіряють.
ЗдесяЯ• 16 марта 2021
У меня не может быстро читать. Физиология такая, что не получается.

Я супер-пупер• 16 марта 2021
Гугл знає все
Не дякуйте)

В третій клас малюк приходить з умінням читати від 45 слів за 1 хвилину і більше, по завершенню року – від 75 слів і більше. В четвертому класі діти повинні читати не менше 65 слів за одну хвилину, а по закінченню – від 95 слів і більше.
КрестьянинДиор• 16 марта 2021
Такий брєд, я читала повільніше всіх, але завжди була сама успішна
А я с косою• 16 марта 2021
Я не понимаю все эти нормативы...
У каждого своя эволюция.
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Гугл знає все
Не дякуйте)

Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляКрестьянинДиор
Я читала швидше всіх, але це ніяк позитивно не вплинуло на моє життя.
Від доньки не вимагаю. Навіщо дитині зайві стреси.
Ушла и Пришла• 16 марта 2021
Мы с коллегами были на тренингах по скорочтению.
Там реальные ребята, которые читают по диагонали.
Им предоставляли текст на А4, они на него взглянули 10-15сек и потрм рассказывают, что прочли.
Мы были в шоке.

Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Ви праві! Всі, хто швидко читають - радянський союз))
А хто повільно - церковно - приходські школи?
Тільки самій же дитині комфортніше швидше прочитати, щоб швидше розв´язати задачу на КР
Або дати відповідь
Або ще мільйон різних моментів, де цей навик згодиться
А я с косою• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Або дати відповідь
Ви мене не зрозуміли.
Прочитайте ще.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Ви мене не зрозуміли.
Прочитайте ще.
Ви мене уважно читали?
Для чого радянський союз приплели? І знаків оклику наставили?
Я дала лиш перші дані, що видав гугл
Подставка для припева• 16 марта 2021
У нас перед нг проверяли, у самой быстрой девочки 216, рекорд по потоку. У сына 175. У большинства в классе 100-145, самый низкий -60
Ашотакоя• 16 марта 2021
Посібник для вчителя початкових класів. Не по НУШ, но все-таки.
https://vseosvita.ua/library/teksti-dla-perevirki-...
автор Не прохожу мимо • 16 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Це в якому класі?
Подставка для припева• 16 марта 2021
Ответ дляНе прохожу мимо
Це в якому класі?
Третий.
Меряю от единицы• 16 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
216 слов в минуту! Хотела бы услышать эту адскую скороговорку.
автор Не прохожу мимо • 16 марта 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Вы правильно ’это’ назвали
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Автор
В третьому класі є діти, які Володаря кілець прочитали, не говорячи про Гаррі Поттера і різну дитячу літературу
Якщо дитина повільно читає вголос, це може бути фізіологія
Якщо подумки - то таки працюйте над читанням
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы правильно ’это’ назвали
Але в глибині душі, вам би хотілося, щоб і ваша дитина так могла...
Признайтеся собі)
Козяка-маляка• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Гугл знає все
Не дякуйте)

Странно и как то мало для 3 класса. У нас учитель сказала, что на конец 1 класса норма 65 слов.
Но был карантин, проверяла уже во втором, то опять же сказала норма 65. Прочитали так 20 человек, 65 и выше. Остальные от 35 и до 60.

Подставка для припева• 16 марта 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Да, там крутая девочка очень. При этом у неё понимаете материала прочитанного выше, чем у тех, кто читает 100-145 слов в минуту
Козяка-маляка• 16 марта 2021
Ответ дляА я с косою
Вони повинні вміти читати!
Більше вони нікому нічого не повинні.
Радянський Союз, чесне слово..
Вы ошибаетесь, нормативы всегда были и после СССР. Или если не Советский Союз, то все пофиг, умеем и ладненько? Так и живем, как мыслим.
Я супер-пупер• 16 марта 2021
Ответ дляКозяка-маляка
Це нижня межа норми
На середній рівень
Достатній і високий - зовсім інші цифри
Подставка для припева• 16 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Автор
+ у меня сын за зиму прочитал 6 или 5 томов часодеев, все части вообщем 😅
За лето хлопнул 12 книг. Не Толстых, но с удовольствием
Дюагональ• 17 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Вы явно пишите от балды. Чтение в голос не может быть 216 слов, это тараторщина. Среднее чтение 120 слов. Либо ваш педагог считать не умеет.
Подставка для припева• 17 марта 2021
Ответ дляДюагональ
Девочка в 1 классе читала 120. Она быстро читает очень с пониманием текста в 90%.
Дюагональ• 17 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Я читала в 3 года, но это же не показатель для всех. Да и толку с того)
Меряю от единицы• 17 марта 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Признайтеся собі)
Зачем? У меня ребёнок отлично читал ещё до школы, но эта скорость ненормальная. Читать нужно с интонацией и хорошей дикцией, а не меняться понтами.