rusi4ka• 17 марта 2021

Хто знає як повернути гроші за квитки на karabas?

Мав відбутись концерт pianoboy у Вінниці, замовила електронні квитки. В результаті концерт відмінили. На телефон, який вказаний на сайті, не відповідають, на е-mail теж ... Може хтось знає як відбувається процедура повернення коштів?
Зам Ам• 17 марта 2021
Позвоните в банк,там где у вас счет,через который покупали билеты.у меня такое было,но с билетами на автобус

Дежурный по кухне• 17 марта 2021
Шансів майже немає, скоріше за все концерт перенесуть і вас повідомлять. Ми роксимфонію вже 2й рік як чекаємо. Поки обіцяють в травні))
ФФФФристайла• 17 марта 2021
Я должна была идти на Стендап 18.03.2020. Постоянно переносят, пока планируется на конец мая. Я так понимаю, что деньги вернуть нереально.
Оченьценная• 17 марта 2021
Я вже два концерти так чекаю, але вже скоро)
Мені прийшли смс щодо переносу
Уравнобешенная• 17 марта 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Ми теж(
Мальчун-задирун• 17 марта 2021
Писала на електронну пошту, минулого року у березні. Кошти повернули, т.я. концерт було скасовано, десь через 5-6 міс. уже точно не скажу.
автор rusi4ka • 17 марта 2021
Ответ дляМальчун-задирун
На сам пошту karabas писали?

Мальчун-задирун• 17 марта 2021
Ответ дляrusi4ka
На сам пошту karabas писали?
да, вона на білеті була вказана. можу знайти
И.О. человека• 17 марта 2021
У нас вообще отстой получился: подарили маме билеты на концерт, концерт переносили, а в итоге провели, но оповестили не всех))) ХитрО, ведь билеты продавали на все места)
автор rusi4ka • 17 марта 2021
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую, я їм теж писала. Мовчать. Буду чекати
Мальчун-задирун• 17 марта 2021
Ответ дляrusi4ka
мені тоді відповіли через 2 дні. Але це бв тільки початок карантину, і ще не так багато відмін було. Писала заяву від руки. відправляла скан. Потім періодично нагадувала.
к.Буланова• 17 марта 2021
Так концерты переносят,а не отменяют.деньги ни кто не возвращает.
автор rusi4ka • 17 марта 2021
Ответ дляк.Буланова
На сайті написано що концерт Вакарчука, наприклад, перенесено на таку то дату. А напроти цього концерту- відмінено. Якби перенесли, то чекала б. А так щось не хочеться гроші викинути даремно
Ekaterina123• 17 марта 2021
Ответ дляМальчун-задирун
хм, им писала много в прошлом году. Концерт тоже отменили, но мне так ничего и не ответили. один билет - 3 600 грн. :(