Японский Городовой• 24 марта 2021
Шприц
Я, конечно, извиняюсь, но листала темы этой рубрики, и кто-то пошутил, мол "знаю одну бабу, которая в шприц собирала (сперму) , а потом туда себе, чтобы забеременеть". (тема про скорострела была).
А, объясните мне, почему ТАК нельзя, собственно, забеременеть??? Биологически нельзя?? Почему??
Вечный двигатель• 24 марта 2021
Тему не читала, но вообще так делают, если мужчина не хочет детей и сперма попадает в презерватив.
На вумане это очень подробно обсуждали )
Цветок Мира• 24 марта 2021
Я думаю, що це нереально. Штучне запліднення - це медична процедура, її фахівець має проводити.
Без Баяна• 24 марта 2021
Ответ дляЦветок Мира
Це реально, якщо жінка здорова, і в неї овуляція, а бо буде. Хто не пам*ятає головастики в спермі живуть 5 днів. Знаю дівчину що завагітніла в 15 років без проникнення, хлопець дро,,в собі, а потім дівчині.
Тобто я не говорю про 100 процентів
, але вірогідність є.
Але залежить від головастиків теж багато може й холості, може напів дохлі.
Зараз мало 100% здорових, а чим ми старші тим шансі менші.
Тобто я не говорю про 100 процентів
, але вірогідність є. Але залежить від головастиків теж багато може й холості, може напів дохлі.
Точная копия плова• 24 марта 2021
Ответ дляБез Баяна
Тобто я не говорю про 100 процентів
, але вірогідність є.
Тобто я не говорю про 100 процентів
Вот это нежданчик им был. Непорочное зачатие!