Пожарник• 26 марта 2021

Help Хто тут може допомогти по гінекології?

Допоможіть мені зрозуміти що ще здати. МАю таку проблему - мені пече при сексі(не завжди, але часто).Здала всі аналізи. Навіть ПЦР на всі інфекції. Нічого немає. Мене вже тільки до психіатра відправлять. От сьогодні місячні - поставила тампон. Ледве витримала і через 3 години мусила вийняти.
ПлакалаВАвтомобиле• 26 марта 2021
Сходите к другому гинекологу.
Твоя подруга• 26 марта 2021
Может сухо?
Машка-замарашка• 26 марта 2021
Нирки перевіряли? сечовий?
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляТвоя подруга
Может сухо?
от і мені так здається. Гінеколог порадила гінофлор поставити. Але то вже після місячних спробую
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Нирки перевіряли? сечовий?
А що там перевіряти? Пече у вагіні. Не нестерпно, але дискомфортно
На паровозе• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
А сахар норма?
Жидкость для снятия глаз• 26 марта 2021
Блин, автор, у меня та же фигня1
Жидкость для снятия глаз• 26 марта 2021
Но у меня в мазках кокки, и цистит впридачу...
У меня везде жжёт((
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
У меня везде жжёт((
Цистит маю хронічний. Зараз не турбує.
А от коккова флора мала б бути відображена в ПЛЗ тесті. А там чисто. То які тоді такі кокки і як їх лікувати?
Місяць тому був сильний дисбактеріоз. Пролікувала. Після того не пекло буквально трохи і далі знову.
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляНа паровозе
А сахар норма?
Цукор так норм
Жидкость для снятия глаз• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
Цистит маю хронічний. Зараз не турбує.
Кокки не в ПЦР, а в бакпосеве будут.
Жидкость для снятия глаз• 26 марта 2021
Блин, я уже несколько лет не вылезаю из этих болячек((
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Кокки не в ПЦР, а в бакпосеве будут.
Я здала великий розгорнутий з бакпосівом. ПЦР сьогодні прийшов - все чисто. А що хіба ще має окремо прийти бакпосів?
тогдалия• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
Цистит маю хронічний. Зараз не турбує.
так у вас бактериальный вагинит хронический, все просто. Сахар крови кстати тоже нужно проверить. ПЦР ...соврало оно вам.
автор Пожарник • 26 марта 2021
«Урогенітальне здоров’я»
Ureaplasma parvum/Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma genitalium, Gardnerella vaginalis, Candida albicans (кількісне визначення), Chlamydia trachomatis, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae (якісне визначення) / ПЛР, урогенітальний зішкріб Бактеріологічний посів урогенітальних виділень + антибіотикограма Вірус папіломи людини (ВПЛ) 16,18 типи (урогенітальний зішкріб) / ПЛР, якісне визначення
Ось мій аналіз. Сьогодні подивилась результат, то там результат ПЛР
тогдалия• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
да, бак посев из влагалища нужно с чувствительностью. А еще не перемерзать, тепло одевать, теплая обувь, на скамейках на улице не сидеть и все нормализуется.
тогдалия• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
«Урогенітальне здоров’я»
так кроме этих бактерий может быть банальный золотистый стафилокоок. Цистит-то есть, значит в малом тазу все застужено.
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ длятогдалия
А як бак вагініт пролікувати? Гінеколог каже, що то психосоматика, коли я розказую,як мене вночі зуділо,аж до колін і мені допомогти свічки кетодин. Каже,що вони не від того, але я реально той зуд ними зняла.
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ длятогдалия
Всього цього дотримуюсь.
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ длятогдалия
О він у мне був 16 років тому при родах виявили.
тогдалия• 26 марта 2021
к другому врачу сходите. Но пока будете перемерзать внизу, будете болеть. И партнеру хорошо мыться перед
КапитанльнаЯ• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
Так. Вам бакпосів покаже.
Хорошенькая• 26 марта 2021
У меня по женски тоже все нормально, чистенько без всяких бяк в бак посеве, мазке итд. Но тампоны не могу использовать. Не смотря на 4ро родов, тампон больше получаса терпеть не могу, мес обильные, но они не постоянно вытекают, а так плюх и лужа огромная. И знаете даже на 2 капли иногда выдираю из себя вместе с кожей через час. Во время секса тоже дискомфорт, ну я думаю это из за трения. Секс не часто, но после него пару дней неприятные ощущения. Может и у вас так же? Просто травмируется из за трения? Сухо там очень.
автор Пожарник • 26 марта 2021
Ответ дляХорошенькая
Що саме берете від сухості під час сексу?
Хорошенькая• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
https://makeup.com.ua/product/799013/#%2Foption%2F... Гели, лубриканты. Сейчас этим пользуемся.
КапитанльнаЯ• 26 марта 2021
Вам нужен лубрикант гипоалергеный на водной основе. Смотрите в секс шопе
автор Пожарник • 26 марта 2021
Дуже всім дякую за відповіді. От як ми за пару хвилин зрозуміли, що це можуть бути кокки. А от лікарі ( і це вжене один) не хочуть їх лікувати і шукати причину. Їм краще сказати, що то психосоматика(
Жидкость для снятия глаз• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
Да! Бакпосев делается 7 дней
КапитанльнаЯ• 26 марта 2021
Ответ дляПожарник
Они тупые просто, или пофиг