А я женатая• 27 марта 2021
Порадьте, будь ласка, з власного досвіду виробника ламінату
Який є у вашій квартирі декілька років і до якого не маєте претензій.
Бюджет 600-700 грн за кв.м.
Фукаючих прихильників паркету попрошу не відповідати, бюджет обмежений.
Бюджет 600-700 грн за кв.м.
А я женатая
• 27 марта 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Parador -12 лет как новенький
Дякую!
Подскажите плиз• 28 марта 2021
Parador з фаскою більше 8 років все гуд, в одному місці і вода декілька днів стояла хоч би що. Виглядає гарно тоді брала з гарною знижкою по 300 з копійками грн. Брала в Києві є салон на Богатирській там тоді був Парадор і Вітекс представлений. На великій кількості роблять знижки. Склад у них і об´єми на складі були тоді великі. Я не захотіла брати в Епіцентрі, а поїхала саме до них.