Сыро_Ежка• 29 марта 2021

Мрію про подругу рідну душу. Таку, щоб з нею постійно проводити час. На машині

кататись, вечеряти разом, ходити в тренажерний зал, відпочивати. Мрію мати компанію друзів, з якими би хотілось проводити кожні вихідні і усі свята. Мрію про будинок, де би ми з друзями по вечорам пили пиво. Мрію про машину. Уже не мрію про кохану людину. Хочу зараз хоча би подругу мати. Ех... 33 роки, а нічого з цього не маю. Хоча завжди мріяла. Щасливі люди, які це мають, навіть не уявляючи на скільки. З дитинства відчуваю потребу в цьому. Для мене це щастя. Ну, і здоров´я звичайно... Час йде, так і проживу життя без цих мрій(
Скользкая• 29 марта 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Знайте - Ви дуже щаслива
Может быть, спасибо
Эх, прийдется первой завтра звонить этой.... зла не хватает, на ровном месте же)

автор Сыро_Ежка • 29 марта 2021
Ответ дляСкользкая
А разве бывают друзья которые могут ради друзей горы свернуть?
У мене такий випадок. Правда я ще не знаю скільки так ще буде, думаю рано чи пізно це закінчиться. Я з колишнім чоловіком розійшлись три роки тому і дуже вдячна долі, що у нас гарні стосунки. Ми майже щодня бачимся, допомагаєм один одному, дуже люблю з ним їздити по справам, люблю коли він мене возить по моїм справам. Наші дороги зійшлись 17 років тому, прожили разом 13 років. Тому така дружба між нами, що готові землю гризти один за одного. Дуже пишаюсь нашою дружбою, шкода що вона не назавжди. Тому що усе має властивість рано чи пізно закінчуватись.
Кому там слова не давали• 29 марта 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Розкажіть ще про Козерогів. Цікаво
У меня лучший друг козерог. Мы с ним попадем вместе в ад) демон еще тот но он вообще не любит людей. Любит когда люди держатся от него подальше. Поэтому я удивлена, что Вы козерог.
автор Сыро_Ежка • 29 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Козерогам хорошо со львами, тельцами и скорпионами. Козерог девушка- это настоящий друг, за друга порвёт, но к сожалению, очень часто попадаются « предатели» и козероги просто не могут это простить, поэтому часто остаются одни. При чем не разбираюсь, молча уходят. Как я часто говорю, не могу простить, не смогу так же смотреть на человека, как раньше...
В точку.
Скользкая• 29 марта 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Так он вас любит до сих пор
автор Сыро_Ежка • 29 марта 2021
Ответ дляСкользкая
Так он вас любит до сих пор
Це не справжня любов. Це страх лишитись одному.
Телочка• 29 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Овны, девы ну и ваш знак близнецы, вы друг друга, как никто понимаете
А Водолей как же ? Моя кума близнец, а я Водолей. Дружбе уже больше 25 лет.

Брызжу ядом• 29 марта 2021
Ответ дляТелочка
Да, точно, простите) водолей воздух, ваша стихия, но не всегда так случается, скорее исключение)
Повелительница лампочек• 29 марта 2021
Ответ дляФиона Шрековна
бабы хуже мужчин..особенно 40+..не следят за языком
в мене навпаки. після 40 вже мало що гребе настільки, щоб відкривати рота. а в 30 ще сподіваєшся, зображаєш боротьбу за якусь абстрактну правду... у той час як навколо 20-річні напряму борються з оточуючими через постійні особисті випади.
Мамулька• 29 марта 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ой, автор, мне 38, с 33 прекратила всякое дружеское общение. Никому доверять нельзя, есть только семья, никаких близких дружеских отношений не хочу. Никому не верю
Хорошо что семья есть которой можно доверять , а есть родня от которой держишься подальше.
Мамулька• 29 марта 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
аналогично. 31год, нету ни подруг, ни жилье, ни парня. печалька
Подруга привет )))) тоже самое ))
Мамулька• 29 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Со Скорпионами сложнее, но можно, идеальные все таки мужчины овны
В чем это овны муж. идеальны ?
Запасная спина• 30 марта 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Хм...цікаво. Я читала, що якщо колишні залишаються у дружніх відносинах, то вони або хтось із них або не розлюбив, або ніколи й не кохав.