Яжемать Мне можно• 30 марта 2021

Діагноз «ФН ЖКТ» у дитини 4р.

4 дні температура, назначили регідрон, смекту, ентерол,(4 дні) нуфороксазид, (5 днів), після лікар прописав лінекс на 5 днів.
Турбує те що дитина 2-5 разів на день какає, (не рідким, тобто це не діарея, тоненький кал, вибачаюсь за подробиці, дотримується дієти, лікарка каже аналізів не потрібно, а я не знаю що робити, були ще у приватній клініці, сказали нічого більше не приймати. Я переживаю. Хто був у такій ситуації, що робити?
Смешнюча• 30 марта 2021
Ребенку и так уже назначили по сути кишечный антибиотик (нифуроксазид) и кучу всего. Пройдет