Попижёновна• 04 апреля 2021

Квітка Цісик - це приклад великої любові до Батьківщини.

Квітка Цісик - це приклад великої любові до Батьківщини, яку зберігає наша українська діаспора. Батьки зробили все від себе можливе, аби її зв’язок з Україною не розірвався. Сьогодні в американської співачки з українським корінням День Народження. Могло би бути, але у 44 роки Квітослава померла від раку...
Незважаючи на свій успіх в США, Квітка Цісик записала два україномовні альбоми – «Квітка» у 1980 році, а також «Два кольори» у 1989-му. Це їй коштувало близько 200 тисяч доларів. Для їхнього запису вона наймала кращих музикантів Нью-Йорка, акомпанувала Квітці її рідна сестра Марія, а правильну українську вимову ставила мама.
Обидві платівки у 1990 році були номіновані на премію «Греммі» в категорії «сучасний фольк». До України вони потрапляли здебільшого контрабандою, люди перезаписували пісні і передавали один одному.
«Ці збірки пісень є бажанням мого українського серця вплести радісні нитки в розшарпане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу».

Боевая• 04 апреля 2021
Легко быть патриотом Украины, проживая в США.

ШапкаУшанка• 04 апреля 2021
Шикарный голос. Первый раз ее услышала во время ’революции на граните’, 1990 год, но тогда не было интернета, чтобы узнать кто именно поет.
Сегодня не целуюсь• 04 апреля 2021
С чего вдруг Украина Батьківщина? Она родилась в Нью йорке и всю жизнь жила в США.
Мальчижка• 04 апреля 2021
Ответ дляБоевая
Тільки хотіла це написати, так уміляють ті патріоти які любими засобами не гребуючи нічим валили за океан, а потіммзвідти рунду всяку розказують, прям як Юля Тимошенко🤦🏼‍♀️
Мальчижка• 04 апреля 2021
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ви нічого не розумієте
Цветок Мира• 04 апреля 2021
Вот если б ее мама тут жизнь прожила, не знаю, стала бы она рассказывать дочери про любовь к родине. А так, слова, слова
Путающаяся• 04 апреля 2021
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну типа родина родителей же.
Цветок Мира• 04 апреля 2021
Ответ дляМальчижка
Ви нічого не розумієте
Ну да, ну да. А вы познали великую истину!
Семена рукколы• 04 апреля 2021
Ответ дляБоевая
Не понимаю вашего укора. Её родители послевоенные эмигранты, родилась она уже в штатах. Тем не менее её семья не разорвала связь с Украиной в отличии от современных переехов.

Путающаяся• 04 апреля 2021
Ответ дляЦветок Мира
Ой,неее,эту Родину любят только на расстоянии, и чем дальше,тем любовь сильнее,украинская диаспора в Канаде тому пример))
Путающаяся• 04 апреля 2021
Ответ дляСемена рукколы
Уверена,что современные ’переехи’ тоже любят свою родину на расстоянии))
Там_все_размывчато• 04 апреля 2021
Ее родина это США к Украине она имеет такое же отношение как него который выучил украинский язык и говорит я рижа мавпа
Добротная• 04 апреля 2021
Знаю, что она есть в школьной программе, в 7 классе на музыке
Семена рукколы• 04 апреля 2021
Мдаааа
Градус озлобленности здесь просто зашкаливает
Благоуханочка• 04 апреля 2021
Не знаю, может и песни хорошие и голос есть. Но не поддерживаю. Для меня истинный патриот Кузьма, он и погиб, как настоящий герой Украины.
ПИПИКНУТАЯ• 04 апреля 2021
Ответ дляБоевая
+100
автор Попижёновна • 04 апреля 2021
Ответ дляПутающаяся
Украинская община Канады отправила на Донбасс 11 тонн гуманитарной помощи
Сбором и отправкой гуманитарной помощи занимались Конгресс Украинцев Канады совместно с канадской компанией ’Сaravan Logіstics’, а также канадскими общественными организациями ’Ukraine Appeal’, GlobalFire, Global Medic и Лигой Украинцев Канады. Эти меценаты уже в четвертый раз отправляют гуманитарную помощь в Украину
Чтооооооооооо?• 04 апреля 2021
Ответ дляПопижёновна
А зачем им гуманирная помощь? На территории Украины и так все норм. Или они в ДНР отправляли?
Чтооооооооооо?• 04 апреля 2021
Голос шикарный, но при чем она к Украине?

ШапкаУшанка• 04 апреля 2021
Ответ дляБлагоуханочка
Обгоняя молоковоз?
автор Попижёновна • 04 апреля 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
Українці з Канади і США організували кампанію «Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus» зі збору коштів для українських лікарів, які допомагають подолати COVID-19.Як повідомляється, станом на 7 квітня 2020 року зібрано більше 55 тис. канадських доларів (понад 38,8 тис. доларів США – ред.). «З рахунків NOVA Ukraine в Україну вже регулярно надсилають гроші, звіти про які ви можете знайти на сторінці зборів - bit.ly/Toronto4UA та у відповідному розділі на сайті NOVA Ukraine - https://bit.ly/2wYEPJq», - інформують організатори ініціативи «Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus».
ШапкаУшанка• 04 апреля 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
У нее 2 альбома с украинскими песнями.
Чтооооооооооо?• 04 апреля 2021
Ответ дляПопижёновна
Подождите, в сообщении, на которое я отвечала речь шла о Донбассе. Зачем там сейчас гуманитарная помощь?
По поводу врачей - что значит ’деньги для врачей’? Они им наличкой на карты положили?
Вы хоть вникайте в суть, прежде, чем всякий бред сюда тащить про патриотов из Канады....
Нетутешня• 04 апреля 2021
Ответ дляБоевая
Да. Я тоже хотела это сказать.
Я не-по-ни-ма-ю как это патриот, диспоры, в других странах. Уехал, так вычеркивай с головы эти показушки.
Бабушка Бетман• 04 апреля 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
ні. вона народилась в Америці. але її сім´я була україномовною і зберігала свою національність і виховувала дітей українцями!
Нетутешня• 04 апреля 2021
Ответ дляСемена рукколы
Ну вот и мы не понимаем ваших захоплень эмигрантами. И это нормально, не понимать друг друга.
Пс: в ’связь’ всегда можно вернуться если так тянет, чего там в вышиванках ходить.
Нетутешня• 04 апреля 2021
Ответ дляБабушка Бетман
Почему не вернулись в Украину когда появилась возможность???
Бабушка Бетман• 04 апреля 2021
Ответ дляБоевая
а як вона мала повернутись до України?
вона народилась в 1953 році. - це Радянський Союз ще був! Яким чином повернутись? куди? та її зразу б в тюрьму відправили!
батьки її виїхали в Америку після війни. Тому ніхто з їх дітей повернутись в Радянський Союз би не зміг!!!

А коли все розпалось 91 рік (це ж було вкінці року), то у Квітки в 92 діагностували рак!!! їй потрібно було займатись терміново своїм здоров´ям . в 98 її вже не стало.

тому не кидайте такі слова.
Квітка Цисик - українка! і не важливо де вона жила! своїм життям вона це показувала!
Бабушка Бетман• 04 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
так ви почитайте про неї
і не кидайте таких слів!!!!
в 92 їй діагностували РАК!!!
в 98 вона вже померла!
коли вона б повернулась!
Единорог_помог• 04 апреля 2021
В ній українського було більше ніж у деяких , що тут мешкають.