Нагайна• 21 июня в 15:53
Кого звати Світлана, вас скорочують Свєта?
Чи як кличуть? Світланка? Світ? Лана? Саме у вашому близькому колі
12
3
Весотехник• 21 июня в 15:57
Племянница по мужу Светлана. Называет просто Света/Светик/Светочка. Таких сокращений никогда не слышала для этого имени.
Если хотите так назвать ребенка, то сокращайте как хотите. Кто ж вам запретит
Если хотите так назвать ребенка, то сокращайте как хотите. Кто ж вам запретит
2
ЛижТолько• 21 июня в 16:01
Ответ дляСкоро_вчера
Светик, Лана, Лани, Вета
О, Вета прикольно, я не слышала. Я сама Светлана, называют Света, иностранцам представляюсь как Лана, а то для них и Света, и Светлана обычно сложно
3
1
Червона ікорка• 21 июня в 16:03
Ответ дляЛижТолько
О, Вета прикольно, я не слышала. Я сама Светлана, называют Света, иностранцам представляюсь как Лана, а то для них и Света, и Светлана обычно сложно
В Италии можно представляться Лучия)
4
1
Скоро_вчера• 21 июня в 16:03
Ответ дляЛижТолько
О, Вета прикольно, я не слышала. Я сама Светлана, называют Света, иностранцам представляюсь как Лана, а то для них и Света, и Светлана обычно сложно
Мама и брат Вета называют, иностранцам представляюсь Лана, называют Лани
6
1
1
ВЫВсеВрете• 21 июня в 16:05
Я Світлана. Називають Свєта. Мене це дратує, бо це скорочення російського варіанту імені. Хотіла б щоб прижився якийсь український варіант.
11
1
ЛижТолько• 21 июня в 16:05
Ответ дляСкоро_вчера
Мама и брат Вета называют, иностранцам представляюсь Лана, называют Лани
Спасибо, возьму на заметку ❤️
Вилосипедниця• 21 июня в 16:08
Ответ дляЛижТолько
О, Вета прикольно, я не слышала. Я сама Светлана, называют Света, иностранцам представляюсь как Лана, а то для них и Света, и Светлана обычно сложно
В мене нік vetka)
2
Инста_Богиня• 21 июня в 16:14
Я Свєта. В шоці з Вєтіков і Вєт як тут написали)) так, розумію що Свєта це російський варіант, ну вже як є. Нові покоління українців цим ім´ям просто не назвають.
4
Вилосипедниця• 21 июня в 16:17
Ответ дляВЫВсеВрете
Я Світлана. Називають Свєта. Мене це дратує, бо це скорочення російського варіанту імені. Хотіла б щоб прижився якийсь український варіант.
Чому ж ваші україномовні батьки вас так назвали?
ВЫВсеВрете• 21 июня в 16:19
Ответ дляВилосипедниця
Чому ж ваші україномовні батьки вас так назвали?
Модне ім´я було. Це ще за часів совка.
Насправді мене іншим ім´ям назвали. Приїхала мамина сестра і переназвала (десь 2 тижні мені було).
Насправді мене іншим ім´ям назвали. Приїхала мамина сестра і переназвала (десь 2 тижні мені було).
1
Вилосипедниця• 21 июня в 16:22
Ответ дляВЫВсеВрете
Модне ім´я було. Це ще за часів совка.
Насправді мене іншим ім´ям назвали. Приїхала мамина сестра і переназвала (десь 2 тижні мені було).
Насправді мене іншим ім´ям назвали. Приїхала мамина сестра і переназвала (десь 2 тижні мені було).
Мене назвала бабуся. Але саме Світлана. Якось часто називали Світланка. Ніколи не стидалась свого ім я, хоч Свєта хоч як.
1
Поумничка• 21 июня в 16:23
Ответ дляВЫВсеВрете
Я Світлана. Називають Свєта. Мене це дратує, бо це скорочення російського варіанту імені. Хотіла б щоб прижився якийсь український варіант.
Світа?
Бачу_майбутнє• 21 июня в 16:24
Ответ дляВЫВсеВрете
Я Світлана. Називають Свєта. Мене це дратує, бо це скорочення російського варіанту імені. Хотіла б щоб прижився якийсь український варіант.
Світка
ВЫВсеВрете• 21 июня в 16:28
Ответ дляБачу_майбутнє
Світка
В діда до мого народження кожна свина мала ім´я Свєтка. Корова Лиска і свиня Свєтка - то базовий набір що вони тримали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
4
1
Вилосипедниця• 21 июня в 16:36
Ответ дляВЫВсеВрете
В діда до мого народження кожна свина мала ім´я Свєтка. Корова Лиска і свиня Свєтка - то базовий набір що вони тримали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
В нас корова теж Лиска була, кінь Жорік, а свиней ніяк не називали)
ВЫВсеВрете• 21 июня в 16:37
Ответ дляВилосипедниця
В нас корова теж Лиска була, кінь Жорік, а свиней ніяк не називали)
В коней був ширший вибір: Каштанчик чи Красавчик
Ms. При теле• 21 июня в 16:44
Света
На работе называют Светланка
Терпеть не могу всяких светиков, Лан, вет и прочего
На работе называют Светланка
Терпеть не могу всяких светиков, Лан, вет и прочего
1
Бачу_майбутнє• 21 июня в 17:10
Ответ дляВЫВсеВрете
В діда до мого народження кожна свина мала ім´я Свєтка. Корова Лиска і свиня Свєтка - то базовий набір що вони тримали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
Не знаю що було в голові в моїх батьків міняти нормальне людське ім´я на свиняче. Причому сам батько роками ходив годувати та різати свєток, а потім так доньку назвали.
Капец)
У нас у соседей деда и бабки, тоже коз женскими именами звали Настя и Марта, потом тоже внучку Настя назвала их дочка
У нас у соседей деда и бабки, тоже коз женскими именами звали Настя и Марта, потом тоже внучку Настя назвала их дочка
1
Кондуктор троллейбуса• 21 июня в 17:31
Тут, кто как привык. Знаю Свету, её по жизни все называют Светиком. Другую, Ланой, третью Святиком. А есть Наташа, её все зовут Туська.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
