Госпожа_тамагочи• 04 апреля 2021

Дети на велосипедах, ПДД, не понимаю

Покупаем ребенку велик, наконец научился кататься. 9 лет. Учим ПДД. Написано - на тротуарах разрешается езда до 7 лет. На дороге разрешается езда от 14 лет.
Я туплю? Где нужно ехать ребенку 9 лет на подростковом велосипеде по правилам?
Трусиковед• 04 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Як тільки зроблять телепорт через міст так відразу
Є там де розвернутися, аж 3 секунди часу для пішоходів
Ми мабуть про різні мости. Я про той, що над жд шляхами. І пішки там іти не 3 секунди. І подітися там нікуди. І велодоріжок там немає. І ви є загрозою для пішоходів, такою ж, як автомобілісти - для вас. Але спішитись чи об´їхати по дорозі - корона впаде? Кому тоді ви тут про корони розказуєте, відполіровуючи свою? І так, пішохід вам нічого не зобов´язаний, вас не має бути в пішохідній зоні. І поступитись дорогою - то лише вияв доброї волі та нормального людського ставлення, але аж ніяк не обов´язок пішохода.

Из ДОМа-2 Я• 04 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Только тротуар!!! Это я вам как велосипедист говорю!!! Только тротуар!!!
Главное научите ребенка велознакам, не стоять на дороге, пропускать и сигнализации пешеходам, они не слышал вел когда он едет, могут испугаться и толкнуть
Вы задолбали.
Тротуар для пешеходов!
tarveldy• 04 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Нет не такой, при столкновении велосипедис пешеход, велосипедист пострадает больше - это раз, 2 - у меня мосты десенка и северный, может действительно на том так узко, но 80 см достаточно что б пропустить велосипедиста, 3 - вам по кайфу тормозить велосипедиста?
Не все из них катаются, многие едут на работу а вечером с работы, это не развлечение
У меня не одна травма из-за пешеходов, потому что их ’комфорт’ На первом месте, но уважения к ним, к таким всë меньше и меньше,
Нормально пропустить того кто быстрее, всегда говорю спасибо, но есть королевы и короли , ваше величество
tarveldy• 04 апреля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вы задолбали.
Тротуар для пешеходов!
Нет
Трусиковед• 04 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
При зіткненні велосипедист-автомобіліст пішохід не страждає взагалі ніяк, що дуже влаштовує пішохода, повірте. І ви повинні їхати по велодоріжці чи по дорозі, вас взагалі не має бути на тротуарі, не те що права качати. Дйсно, цілком нормально пропустити там, де є така можливість. Але опинитись на вузькому тротуарчику між бетонним відбійником та велосипедистом - таке собі задоволення. Тому велосипедист таки зніме свій зад з засобу пересування, або буде виконувати пдд і їхати там де йому дозволено - на проспекті, водіям розказувати про права, обов´язки та небезпеку зіткнення і отримані травми.
tarveldy• 04 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Вы видели столкновение велосипедиста с автомобилем? И столкновение велосипедиста с пешеходом?
Даже будучи пешеходом, пусть лучше велосипедист в меня в режется , хотя я короны не ношу и мне не сложно пропустить и вёл, и самокат, и даже более резвого пешехода, чем увидеть велосипелиста сбитого машиной , и я не страдаю гуманищмом, у меня такие же права на жизнь как и вас
Мои принципы ничего не стоят, если на кону жизнь и здоровье человека, кем бы я не была, а вы живите по своей совести и терпите
Трусиковед• 04 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Не розумію вашого спітчу. До чого тут мох принципи і совість? Ваші принципи, як видно, дозволяють вам порушувати правила, рухаючись у недозволених місцях, ще й ’зневажати’ людей, які просять не летіти їм на голови і злізти з велосипедів там, де неможливо безпечно розминутись з пішоходом. А ви бачили зіткнення велосипедиста на швидкості з дитиною?

автор Госпожа_тамагочи • 04 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Детям до 14 лет запрещено по дороге ездить.
tarveldy• 04 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Велосипедист, я говорю о нормальном человеке, видя ребенка за сто метров снижает скорость до минимума, даже на велодорожке, на мосту люди уступают дорогу друг другу, и я в том числе - это нормально, точно так же как нормально предупредить пешехода у меня это обычно ’разрешите, спасибо’, если с пешехода падает корона пропустить, я медленно еду за ним, и то что при этом матерюсь имею полное право
Вам настолько тяжело пропустить? Вот прям так оскорбляет???
И да, видела столкновение велосипедиста с ребенком, испуганный ребенок с ссадинами и велосипедист с разбитыми ногами и локтями, поломаный вел, девочке лет 5-6, мама отвлеклась и та на велодорожку выбежала, я чуть бабку не сбила собак выгуливала она по пеших одной части её собаки на поводке по вело дороге, ситуаций много, не все помню
Но когда колесо пробила на дороге, не один велосипедист мимо не проехал, и именно велосипедисты гоняющие туда сюда оказывают на дороге помощь, так по крайней мере на моем маршруте
Не все велосипедисты адекватные, так же как и водители и пешеходы, но не надо всех под одну гребенку, я уважаю вас вы уважайте меня, и это не значит что я должна приносить свою безопасность в жертву вашему комфорту, ок?
Трусиковед• 04 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Ні, не ок. Ок - це їхати по велодоріжці чи узбіччі дороги, не роблячи нікому непотрібних послуг, просто виконуючи пдд. Я, як пішохід, водій, і жах кошмарний - велосипедист- взагалі не розумію чому багато хто дозволяє собі випхатись на велосипеді на пішохідну зону і диктувати там умови. Велосипедист на тротуарі має бути лише в одному випадку - з велосипедом в руках. Все. І ніякі там виправдання, пробачте, мене не цікавлять. В тому числі, як людину, що ці пдд виконує. От не розумію, чим ви такі особливі?
tarveldy• 05 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Ну тогда звыняйте
Терпите
автор Госпожа_тамагочи • 05 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Я не понимаю (( где ездить ребенку 9 лет все-таки? По дороге?
забиякина• 05 апреля 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Так запрещено. Только до 7 лет
И что? А по авто дорогам страшно. Так что только тротуар
Трусиковед• 05 апреля 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Якщо з дорослими колоною, то так, по дорозі. А взагалі в автошколі нам розповідали цей випадок - правова колізія, ніхто не знає, де їхати дитині такого віку))) Законодавством не регулюється.
Трусиковед• 05 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Ну тогда звыняйте
Терпите
Мені то що. Я з вами не перетинаюсь, дяка богам. Але так пафосно хаяти людей, що у своєму праві, порушуючи всі закони, в тому числі і закони моралі -це високе вміння.
tarveldy• 05 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Морали??? Та нафиг такую мораль, где комфорт важнее жизни
Трусиковед• 05 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Чому комфорт. Здоров´я інших людей. Пішоходів. Давайте всі велосипедисти почнуть ганяти по тротуарах. А що такого? Нехай усі туляться попід стінами, а я буду мчати протуаром, благородно сигналячи ’розійшлися, я тут їду’. Ну а як потрапив під колеса - то я звісно постраждаю сильніше. Це мене сильно виправдовує, особливо у розрізі того, що перехожий взагалі не повинен був постраждати, бо мене там не мало їхати.
Велосипедисти обїздять дітей, так от - адекватні водії точно так обходять велосипедистів. Їдьте де потрібно, користуйтеся захистом, спвшуйтесь на складних розв´язках. І не робіть людям зайвих послуг, прикриваючись тухлими ідеалами. Від них тхне егоїзмом і себелюбстаом, за милю.
tarveldy• 05 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Нет, ваше пальто не столько белое, госпожа
Трусиковед• 06 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
Моє хоча б законне.

tarveldy• 06 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Моє хоча б законне.
, закон як дишло, де повернув там і вийшло