Оскорбляю всячески• 06 апреля 2021

Поганий зоровий контакт у дитини

Сину 2 роки, поганий зоровий контакт. Це відмічаю і я (коли повертаюся після відсутності, не дивиться у очі спочатку, якщо щось зробив цікаве для нього-не дивиться і т.п.), і на розвиваючих заняттях, і на майданчику з іншими дітьми (дивиться не на дитину, а вниз).
Що це може бути? Мені слід цьому приділити увагу? Чи відстати від дитини?
На ім´я відкликається, мова є, хоч і не фонтан
Отжигающая• 06 апреля 2021
Указательный жест есть? Все остальное в норме?

Отжигающая• 06 апреля 2021
Вашего , как бы так сказать понятнее, одобрения что ли, не ищет? Ну если что то сделал, на вашу реакцию не смотрит?
Великий сатирик• 06 апреля 2021
Понятно, что Вам волнует. Может просто застенчивый, а может и есть аутичный спектр.
Пойдите к неврологу хорошему. Чтобы понаблюдал за игрой, поведением. И верьте в лучшее, в 2 года ещё рано диагнозы ставить...
автор Оскорбляю всячески • 06 апреля 2021
Ответ дляОтжигающая
Я заплуталась. Уже для себе відмічаю, що може вартопоказати неврологу і заспокоїтися. Чоловік каже відстати від дитини.
Вказівний жест є, з´явився в рік, але коли показує, не дивиться на мою реакцію. Він відразу почав озвучивати свій вказівний жест словом ’Он’. Зараз вже звісно каже краще, ’он тактор (трактор)’, наприклад.
Малюнки показує і озвучує що це, в просторі показує, мій жест відслідковує. Стимів не спостерігаю.
Дітей боїться, якщо звикне до дитини (є в нього один друг), то добре грається, проситься до нього.
Дорослих крім нас і бабусів/дідусів боїться. Коли звертаються до нього, ініціюють спілкування - лякається, ховається. Але може підійти до соловіка, подивитися на нього і сказати ’Дядя, включи воду’. Тобто коли сам ініціює спілкування, то норма
Ответ дляОтжигающая
Ну можно сказати і так. Але кори робить відверту шкоду, то довго дивиться на мене, відслідковує реакцію.
Ниф_ниф• 06 апреля 2021
Если словами попросите что-то сделать, сделает?
Ответ дляНиф_ниф
Так, зробить. Звернену мову розуміє добре.
Начеб то не схоже на РАС. Але реально знижений зоровий контакт. Інші діти, дивлюся, вирили ямку в пісочку-глянули на маму. Взяли лопатку чужу, глянули на власника. Постійно очами відстежують. Мій ні. Турбує. Не знаю, чому так і що це може бути

Ниф_ниф• 06 апреля 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну вроди все и ок, но если переживаете - покажите хорошему неврологу...а с едой как? Нет избирательности?
Ответ дляНиф_ниф
Ні, немає. Я вже стільки прочитала...багато дуже. Тільки зоровий контакт мене лякає, і до чужих людей як ставиться, до дітей.
Зараз приблизно 300 слів говорить, фразова є. Відповідає так/ні (читала, що зазвичай слово ні дітки з РАС не говорять). Ну не схоже ж на РАС? Так? Але чому так у нас? І чи варто з цим щось робити, корегувати?
Экспертиза• 06 апреля 2021
Лучше перебдеть.
Аутизм лучше всего корректируется на ранних сроках.
В 3 уже считается поздно, недавно смотрела невролога, который работает с такими детьми.
Ниф_ниф• 06 апреля 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Я бы сходила к хорошему невролог все таки.
Вроди бы все ок у ребенка. Но для своего спокойствия сходите.
Ответ дляЭкспертиза
Лучше перебдеть.
Не лякайте мене. Ви бачите якій ознаки РАС з описаного? РАС це ж тріада симптомів, не один
Накладные мюсли• 06 апреля 2021
Может быть просто особенностью ребенка.
Найдите в сети тест АТЕК и успокойтесь.
Регионщица• 06 апреля 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
На классический нет но может немного спектр но не точно
Регионщица• 06 апреля 2021
А вообще со зрением все нормально?
Ответ дляРегионщица
А вообще со зрением все нормально?
Да
Ответ дляНакладные мюсли
Может быть просто особенностью ребенка.
Найдите в сети тест АТЕК и успокойтесь.
Проходила. Покащав, що немає. Я і не думала прям на РАС Але, блін, турбує мене зоровий...Щоб не було з цим проблем у майбутньому, наприклад на уроці, колипотрібно дивитись на вчителя
Сундучок с каникулами• 06 апреля 2021
Саме основне комунікація - він ділиться за вами емоціями,потребує вашої уваги ?
Ответ дляСундучок с каникулами
Уваги поребує. Ось зараз, гуляємо, з´їзджав з досить великої гірки на мотоциклі, повертається до мене і каже: ’Мама, руку!’, або дає пакет з іграшками, каже ’На, мама, на!’Я не скажу, що зовсім не ділиться емоціями. Але ось зоровий...слабкий.
За час прогулянки інша дитина подивиться в очі мамі 10 раз, мій 1-2 рази, а може й зовсім не глянути, якщо дуже зайнятий. Це як приклад.

Экспертиза• 06 апреля 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Я не доктор, чтобы ставить диагнозы, а если и была им, никогда б не ставила диагнозы через интернет.

Я вам написала для того, чтобы вы прошли к докторам.