ротцвеники• 09 апреля 2021
После развода мужчина живёт с дочкой, с мамой девочка не общается
Как это характеризует папу? Ответственный и преданный или тиран необразованный и недалековидный? Или просто это жизнь...
у моїх сусідів, мама сама відмовилась від виховання дитини (син), коли йому було 2 роки. тато разом їз своїми батьками займається вихованням. коли малому було 6 років подали на розлучення (через закони з права опіки) хоч вже давно не жили разом. Матусі фіолетово до дитини, ніколи не приходила. Хлопцю вже 13 років.
Не судіть ту родину, ви не знаєте ситуації вцілому
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляБарбитта
Эта информация в открытом доступе с 2006 года.
Не нашла, к сожалению, по фамилии и имени
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
Всякое бывает... ходили вместе в школу...
мама ушла в мир иной девочка осталась с папой и его родителями (девочка ходит в школу ... папа сам )
Мама бросила папу с мальчиком (5 лет было) так и живет с папай (мальчику больше 10, папа не женился
родители развелись, дочка чуть пожила с мамой и пошла к папе с бабушкой ( девочка закончила школу, у папы есть барышня... но вместе не живут... у нее 2 сына... муж ушел в другой мир)
Всякое в жизни бывает... очень много нюансов и ваша готовность к ребенку мужа и тд ... насколько девочка для вас чужая.... и тд...
и самое главное .. у них семья и вы идете в их семью, а не наоборот...
Ну, у меня тоже семья, сыну 6.
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Отцовство кажется вам чем-то подозрительным?
Да, когда так категорично.
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляnell
При чём тут осуждение? У меня ребенок, вступая в какие-либо отношения думаю о нём, всё проверяю.
Пирожкиня• 09 апреля 2021
Знаю ситуацию. Мама с папой развелись. Папа выпивает. Мама после коммандировки узнала, что пока ее не было дочь в 14 лет устроила гульки у них в квартире с выпивкой, сигаретами. Поругались. И малая ушла жить у папе, потому что папа не запрещает, ему пофиг. С мамой она не общалась около полугода, потом еще через несколько месяцев вернулась обратно домой к маме.
Всякие ситуации бывают.
Еще знаю одну семью, мама пахала, моталась по командировкам, потом развелись и папа шантажировал, манипулировал, с постами в соцсетях, судами , девочке было лет 6-7. Везде писал и говорил, что дочка маме не нужна. Ребенок жил с ним. Всегда их видела, он сразу завел себе новую жену, и вот сейчас у них родился ребенок общий, какое-то время я видела их все время. А вот сейчас общему ребенку где-то год наверное и девочки я не вижу с ними пол-года точно, скорее всего вернули маме.
Вот там папаша придурошный, это факт, неприятный такой, видно, что тиран.
Всякие ситуации бывают.
personality• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
Для психики ребенка лучше общаться с двумя родителями
Та ладно. Вы ж не знаете что там за мать.
СпайдерВумен• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
У вашего избранника тоже ребенок. Интересно, он вас тоже проверяет?
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
Ну, у меня тоже семья, сыну 6.
ну.... тоді або ви станете великою родиною, яка буде жити в злагоді, і компроміси ніхто не відміняв, або буде навпаки... Підтексту дитину чоловіка забере мама, думаю не буде..
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
Да, когда так категорично.
тоді краще шукайте бездітного... на сьогодні
Простоваля• 09 апреля 2021
це вже хто знає яка тема... коли в чоловіка діти.... сумніваєтесь не завязуйте стосунки... кому потрібні : розборки, травми, псіхи, ось я така хороша, а він козел... і тд
у свій час був гарних хлопець який овдовів, залишилось двое МАЛИХ дітей.... я не змогла, тому навіть не дала надію... для чого ця надія... мені навіть імена дітей не подобались..
У чоловіка є син, але ми навіть в різних країнах живемо... Синові купив житло дорожче за наше, скільки допомагає не знаю.... остання покупка синов, кофе машина в кавярню....ціна не 200евро
Не знаю скільки в чоловіка грошей на рахунку, приблизно знаю дохід в місяць, скільки дає синові і коли не знаю.... і не хочу знати... сім’ю нашу забезпечує... в мене є своє ( до знайомства з ним куплена квартира)
вибір є завжди
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
Я не против ребёнка, наборот думаю, что важно общаться с мамой. Переживаю, что папа просто может быть тираном.
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
не обояв’яково... але повірте, буде не просто... вас завжди будуть порівнювати, випробовувати, перевіряти, ревнувати... короче кажучи ... чоловік з дитиною + ви з дитиною = великий труд + бажання, і тд
якщо ви готові на труд і компроміс, тоді вперед... якщо ні ... тоді вибір за вами
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
Спасибо. Вы в Украине живёте?
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
Спасибо. Вы в Украине живёте?
не зовсім, на дві країни..
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
Сомнительное счастье... Плюс подростковый возраст ребёнка
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
вибір за вами...
моя близька подруга зійшлась з чоловіком, ніби все було норм ( в неї дівчинка, зараз відома в певних колах, а тоді була амбіційна вискочка в перехідному віці), але танці і викаблучування перед зеркалом дуже нервували чоловіка... розійшлись. Подруга сказала що не хоче травмувати психіку дитини.. Дочка закінчила школу, поїхала вчитися в інше місто і подруга вийшла заміж...
вона вважає що це було правильно... я теж
нюансів дуже багато... почийте Некрасова Метеринская любовь, Очарование женственности Анделин ( якщо мої рекомендації доречні ) або когось іншого.. Тут дуже рідко дають адекватні поради чи рекомендації... тут більше обісрати... З чоловіком можете поговорити з часом відкрито... але обережно... його бачення майбутнього
такі сімї це дуже великий труд, не кожна людина погоджується, впахувати на благо... Я писала чесно, не змогла, навіть дати надію....
вибір є завджи, хоч і адекватних чоловіків не багато..
наскільки він адекватним можна зрозуміти по цого дочці
успіхів вам і адекватног вирішення питання
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
вибір за вами...
Да, очень! Благодарю за рекомендации! Ой, мужчина хочет ещё одного ребёнка (сына, имя придумал уже давно), зарабатывает на всех, но я не планировала ещё детей, девочку растит бабушка бизнес вумен, у меня ребенок характерный... Вообщем мало шансов...
Простоваля• 09 апреля 2021
Ответ дляротцвеники
Шанси є завжди, питання в іншому, чи будете ви над цим працювати
Чи потрібно це вашій дитині, а його?
все дуже складно насправді... і вимагає мудрості, витримки, і бачення ситуації
зійтися, а потім розійтися, багато розуму не треба...
....отож бо й воно, якщо ви розумієте, про що мова... згубити психіку дитини чи свою дуже легко...а відновити
а якщо народите не сина, тоді що ???
Для мене питань більше ніж відповідей
можливо поки що ’шлюб вихідного дня’, а там час покаже... і на скільки у вас дорослі діти...
Мудрості вам
(Ривера Луис - Змеелов, гарна книга)
Чи потрібно це вашій дитині, а його?
а якщо народите не сина, тоді що ???
Для мене питань більше ніж відповідей
Мудрості вам
(Ривера Луис - Змеелов, гарна книга)
ротцвеники
• 09 апреля 2021
Ответ дляПростоваля
Чи потрібно це вашій дитині, а його?
а якщо народите не сина, тоді що ???
Для мене питань більше ніж відповідей
Мудрості вам
(Ривера Луис - Змеелов, гарна книга)
Чи потрібно це вашій дитині, а його?
а якщо народите не сина, тоді що ???
Для мене питань більше ніж відповідей
Мудрості вам
(Ривера Луис - Змеелов, гарна книга)
Моему 6, его 11. Благодарю 🙏
Простоваля• 09 апреля 2021
Складно щось казати чи прогнозувати, навіть якщо між вами ідилія... як себе поведуть діти... як ви будете відноситися до його дитини... а він до вашої... на скільки ви готові стати мамою для тої а він татом для вашої а не тьотя дядя...
чи кожен занятий своєю, тільки живете в одній квартиріііі
я своєю дитиною ти своєю..
все реально, але не все просто....
Його дитина біля нього ще 5-7 років, ваша з вами близько 10... чекати ... що чекати життя йде далі
думаю тільки спільна мова, мудрість і діалог здатні вирішити дане завдання..
я своєю дитиною ти своєю..
все реально, але не все просто....