Благоуханочка• 11 апреля 2021

Корейські сайти

Посередники рахують доставку від 15 дол кг в кого 5 в кого 10%+
Я шукаю шампуні.Якщо порахувати під замовлення виходить прибл. 450-500грн 0.7-0.8 кг .А у наявності в Україні продаються ті самі 220-320грн.Чому так?Виходить що зовсім не вигідно замовляти,я не розумію запуталась.
автор Благоуханочка • 11 апреля 2021
Ось для прикладу

Аноним Завхоз• 11 апреля 2021
Я не по Кореї, але можна допустити, що хтось купляє оптом, можливо має якогось поставщика, і доставка обходиться дешевше.Або їде туди і самостійно привозить. Я теж подібним питанням задавалася, коли бачила в нашій місцевій групі, як одна продавчиня рекламувала свій магазин, всі ті речі, які я бачила на Таобао. І в неї було дешевше, ніж я б сама купила на Таобао+доставка, не говорю вже про накрутку.Напевно йде як комерційна партія, якесь мито сплачується, але доставка дешевша за рахунок об´ємів.
Аноним Завхоз• 11 апреля 2021
Причому, якщо ті речі знайти в Інстаграмі, то там косять накрутку в три-чотири рази більше вартості з доставкою. От вони походу купують так як я, і накручують собі. А чого в тої жінки так дешево - хз Плюс вона ж теж має щось на тому