Горизонтальный самовар• 26 апреля 2021

Паска з волокнистою структурою

Комусь вдалося? Щоб була, як італіська випічка?
Щороку пробую нові рецепти, використовую сильне борошно і холодну повільну ферментацію
І все одно вона не така, як з італійських кондитерських(
Киньте свої вдалі рецепти, кому не важко, будь ласка
СтелькаОТединицы• 26 апреля 2021
Купите одну нормальную паску и съешьте с удовольствием, чем переводить килограммы продуктов и разочаровываться

автор Горизонтальный самовар • 26 апреля 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дякую за цінну пораду)
Чай не пью, только кофе• 26 апреля 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
Полностью согласна .
Пффф 100%• 26 апреля 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
А где купить нормальную?
Я печу краще ніж ті кондитерські, що в моєму місті, смачніше і з кращих складових
Попросила рецепт, а не поради про те, щоб купити
Магиня• 26 апреля 2021
Ответ дляГоризонтальный самовар
Можно рецепт паски, яку Ви пекли і Вам дуже сподобалась. Теж кожного року у пошуках ще кращего рецепту. Дякую.
vacuola• 26 апреля 2021
І я вже пару років граюся з рецептами, теж подобається волокнистість. Пекла і панет тоне від Адріано, різні коломби, не те((( як не дивно, сподобався один відносно простий рецепт https://forum.say7.info/topic54425.html

vacuola• 26 апреля 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я автора розумію, мені дуже подобається сам процес , люблю експерименти. Напевно вимоги високі в неї щодо результату
https://www.google.com/amp/s/amp.fakty.ua/180390-v...

Цю печу щороку, але на живих дріжджах

https://picantecooking.com/ua/recipes/velikden/pan...
Теж непогана
Краффін на піканте ще хороший
Також печу пандоро за цим рецептом, можна додати білий шоколад ще

https://blog-italia.ru/blog/pandoro-ital-ianskii-r...
Ответ дляvacuola
Саме так)
Дякую за рецепт і розуміння
очки_ннадо• 26 апреля 2021
Этот рецепт не пробовали?

Очень похожа на итальянскую получилась, но там в замес идёт реально жидкое тесто, непривычно с таким работать.
Пингвинчик сизокрылый• 26 апреля 2021
Автор, чтобы подучились такие же как итальянские панеттоне-нужно добавить в них всю ту химию, которую добавляют на производстве. Точь в точь Вы не сможете приготовить.

Максимально похожая у меня вышла на заварном тесте на сливках.
Ответ дляочки_ннадо
Этот рецепт не пробовали?
https://youtu.be/LFE6NhxOT9U
Дякую, подивилася
Рецепт з піканте має більше масла, зупинюся все ж на ньому
Ответ дляПингвинчик сизокрылый

Багато хімії в тих найдешевших, що в наших супермаркетах продаються
В Італії є з ідеальним складом, але й уіна відповідно в рази вища
Думаю, це ще залежить від закваски
Я не змогла вивести хорошу пшеничну закваску, бо забула в процесі)
А на дріжджах, навіть при повільному рості, ефект не той
Ну нічого, буду пробувати далі)
Армейская• 26 апреля 2021
Ответ дляочки_ннадо
Этот рецепт не пробовали?
https://youtu.be/LFE6NhxOT9U
Они влажные внутри?
Пингвинчик сизокрылый• 26 апреля 2021
Ответ дляГоризонтальный самовар
Думаю, це ще залежить від закваски
Ну нічого, буду пробувати далі)
У меня сама живет в Италии более 20 лет. Химия есть во всех панеттоне. Не заблуждайтесь)
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Ну тоді ви мене заспокоїли)
Буду пекти далі свої натуральні паски)
очки_ннадо• 26 апреля 2021
Ответ дляАрмейская
Они влажные внутри?
Не очень представляю влажное тесто, не скажу по такому критерию.