Не за Будка• 26 апреля 2021
Куди відпочивати будете їхати з дітьми? Вже бронювали?
Як би я не любила чорне море, але виходу немає. Треба дітей хоч на таке звозити. Мені треба з кухнею. Може, хтось порадить щось?
Кілька баз подзвонила вже зайнято.
Хочу щоб море було зовсім близько.
Буду вдячна за поради
Кілька баз подзвонила вже зайнято.
Хочу щоб море було зовсім близько.
Буду вдячна за поради
Му ма му ма му• 26 апреля 2021
Одесская обл. Еще не бронировали. Люблю Ильичевск. Там можно квартиру, частный сектор, бомж-турбазы на берегу
Праздничный сервиз• 26 апреля 2021
Мы на Азовское едем, но с питанием.
Посмотрите Витязь в Бердянске
ПрипоРошенная• 26 апреля 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я на арабатську стрілку їду. Надовго.
На Арабатскую стрелку не опасно сейчас?
Эта_Шикарна)• 26 апреля 2021
Ответ дляПрипоРошенная
На Арабатскую стрелку не опасно сейчас?
Чого там має бути небезпечно?
Печенюшка• 26 апреля 2021
Їдьте в Болгарію,ми завжди відпочивали закордоном,минулого року взяли тай поїхали в Коблеве краще би сиділи дома.Навіть та бюджетна Болгарія в сто разів краща по сервісу і море є велика різниця з нашим.
Морковна• 26 апреля 2021
Ответ дляПрипоРошенная
На Арабатскую стрелку не опасно сейчас?
А чего там опасно, подводная лодка не всплывет, даже если очень захочет
Морковна• 26 апреля 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я на арабатську стрілку їду. Надовго.
И мы билеты взяли на 2 июня, назад ещё нет
Не за Будка
• 26 апреля 2021
Ответ дляМу ма му ма му
Це чорноморськ? Кажуть там добре, що місто і квартири. Прийшов з моря і білизну в стіралку. Парки красиві, набережна. Але типу порт і море брудне
Не за Будка
• 26 апреля 2021
Ответ дляЦыпка
Приезжаете и на месте найдете. Это лучший вариант
Як на місці, якщо вже зайнято. А жити десь в глибині на квартирках не наш варіант
Не за Будка
• 26 апреля 2021
Ответ дляПеченюшка
Хіба не одне і те ж море Чорне?
ПрипоРошенная• 26 апреля 2021
Ответ дляМорковна
Не знаю, может я новостей перечитала... Войска вроде отводят уже. Но кто знает...
На Стрелке была давно, там с маленькими детьми - отлично.
Печенюшка• 26 апреля 2021
Ответ дляНе за Будка
Хіба не одне і те ж море Чорне?
Ніби одне,але різниця дуже велика
Чижик Пижик• 26 апреля 2021
Ответ дляНе за Будка
Хіба не одне і те ж море Чорне?
Були в минулому році в Созополі,ніби одне море,але в порівнянні з Лазурним тепліше,чистіше і без медуз)
Khmelnichanka• 26 апреля 2021
Ответ дляНе за Будка
Море там якраз чудове. Для мене :)
Цыпка• 26 апреля 2021
Ответ дляНе за Будка
Я всегда приезжаю и на месте ищу. Разные базы отдыха. И недалеко от моря всегда есть места
Юлия Крамарева• 27 апреля 2021
Ответ дляKhmelnichanka
Море там якраз чудове. Для мене :)
Доброго дня! Ви визначились куди поїдете вперше за кордон? Була від вас тема якось:), цікаво чи вдалося втілити бажання. Про Чорноморськ так і не знайшла нічого серед ваших тем:((
Khmelnichanka• 27 апреля 2021
Ответ дляЮлия Крамарева
Доброго дня! Так, ми 3 дні як повернулись із Єгипту :). Відпочивали в Хургаді. Дуже бюджетно і дуже душевно. Надзвичайно щасливі, що все ж ризикнули. В мене ноутбук заглючив, то я дуже сподіваюсь, що відремонтую його і напишу окрему тему про бюджетний закордон ))))))). Бо з телефону не зручно. Але на запитання про Чорноморськ чи Хургаду можу відповісти і з телефону )))).
Юлия Крамарева• 27 апреля 2021
Ответ дляKhmelnichanka
Я за вас дуже рада, що ваше бажання здійснилося. Часто читаю теми про поїздки, і час від часу згадую чи вам таки вдалося попасти куди вам хотілось. Буду чекати вашої розповіді про Хургаду і бюджетний відпочинок за кордоном. Про Чорноморськ не знаю що й питати, там я теж не була:)).