КоролеВешна• 26 апреля 2021

Какое дерево или куст посадить, чтобы было не выше 2 метров?

Вдоль забора
Кина_не_будет• 26 апреля 2021
Кустарники обычно стригут до желаемой высоты
Отмотала своё• 26 апреля 2021
Бузок, Калина
Путающаяся• 26 апреля 2021
Дейцию, спирею
Гл. Амурная• 26 апреля 2021
Форзицию
Та никада в жизни• 26 апреля 2021
Бирючина
Куда ж без меня• 26 апреля 2021
Дейция, чубушник, барбарис, спирея, будлея, сирень, гортензия, бирючина, пузыреплодник
Русская Богатырша• 26 апреля 2021
Гібіскус, шипшина, ще зараз досить популярні рододендрони, є різні сорти і карликові і по декілька метрів.
Сигарный шланг• 26 апреля 2021
Китайскую вишню, у нас когда то была, красивое деревце, вкусные вишенки
Куда ж без меня• 26 апреля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Рододендрон привередлив. Ему, как и азалиям нужна кислая почва, иначе ему конец, поэтому для изгороди он не годится
Русская Богатырша• 26 апреля 2021
Ответ дляКуда ж без меня
Так, згідна, для групових насаджень не годиться. Але як одиночні ,при бажанні,справляються закисленням грунту -підливаючи водою з оцтом чи лимонною к-тою , як і гортензію ж успішно вирощують з величезними і бузковими і синіми бутонами (колір і розмір залежить від кислотності грунту).Гортензія теж, до речі , дуже красиві кущики,сорти різноманітні, але треба побавитися з ними, не для огорожі )
Куда ж без меня• 26 апреля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
У меня кустов 20 гортензии обычной белой. Использую для изгороди за беседкой. Почва не кислая. Растёт прекрасно.
Русская Богатырша• 26 апреля 2021
Ответ дляКуда ж без меня
Так росте, але сорти синього та бузкового кольору при недостантій кислотності грунту цвітуть звичайним рожевим кольором і бутони дрібніші. То вже від сорту залежить. Поцікавтесь, в гуглі , в ютубі багато інформації про це.
Всех анонимов аноним• 26 апреля 2021
Самшит